Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

NOVINKY

arr3Dárek k vaší objednávceAž do konce roku 2018 platí akční nabídka našeho e-shopu, dárek k vaší objednávce. Pokud si u nás... arr3U dřevěných truhlíků a květináčú doprava ZDARMA!Až do konce roku platí naše nová akční nabídka kdy u našich dřevěných truhlíků a květináčů je... arr3Přidáváme již nabídku pro rok 2019Do našeho internetového obchodu již přidáváme aktualizovanou a novou nabídku zahradních staveb a...

KONTAKTY

Tesařství Rudolf Ceplecha
Politických vězňů 50
345 62 Holýšov
tel: +420 774 418 219
tescep@tescep.cz

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Chcete větší nabídku v naší nabídce:

Zahradních staveb 36% Dřevníků 14% Dřevo v zahradě 23% Dřevěné truhlíky 27%

Novinky z našeho e-shopu

Podívejte se na přehled novinek a aktualit z našeho e-shopu.

V naší nabídce nářaďové domky Herold

02. 12. 2018 | Novinky z našeho e-shopu

V nabídce našeho e-shopu který prochází aktualizací již najdete kompletní nabídku kvalitních a oblíbených nářaďových domků od české firmy Herold. Nářadové domky Herold vám dodáme jako stavebnici nebo si můžete objednat provedení montáž kterou provádí náš tesařský montážní tým.

celý článek

Nová řada dřevníků Beta plus

11. 10. 2018 | Novinky z našeho e-shopu

Do naší nabídky postupně přidáváme novou řadu našich dřevníků Beta plus. Tato nová řada dřevníků vychází již z osvědčené konstrukce dřevníků Alfa plus kdy došlo k nahrazení boční mřížkové stěny prkennými lamelami.

celý článek

V naší nabídce nové provedení dřevníků 2box

10. 10. 2018 | Novinky z našeho e-shopu

Do naší nabídky nově přidáváme provedení dřevníků 2box, dřevníky které jsou rozděleny na 2 díly, vhodné na skladování dřeva ze 2 různých dřevin nebo pro zásobu palivového dřeva na 2 roky.

celý článek

Připravujeme do nabídky nové dřevěné zástěny Béďa

07. 10. 2018 | Novinky z našeho e-shopu

Právě připravujeme do naší nabídky nový typ dřevěných zástěn Béďa, nabídka nového typu zástěn bude přidána během několika dnů.

celý článek