Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

NOVINKY

arr3Dárek k vaší objednávceAž do konce roku 2018 platí akční nabídka našeho e-shopu, dárek k vaší objednávce. Pokud si u nás... arr3U dřevěných truhlíků a květináčú doprava ZDARMA!Až do konce roku platí naše nová akční nabídka kdy u našich dřevěných truhlíků a květináčů je... arr3Přidáváme již nabídku pro rok 2019Do našeho internetového obchodu již přidáváme aktualizovanou a novou nabídku zahradních staveb a...

KONTAKTY

Tesařství Rudolf Ceplecha
Politických vězňů 50
345 62 Holýšov
tel: +420 774 418 219
tescep@tescep.cz

ZBOŽÍ V AKCI

ANKETA

Chcete větší nabídku v naší nabídce:

Zahradních staveb 36% Dřevníků 14% Dřevo v zahradě 23% Dřevěné truhlíky 27%

Info k nákupu » Doprava, dodání zboží
Doprava, dodání zboží

Vaši objednávku si u nás můžete vyzvednout osobně nebo vám zboží dopravíme po celé ČR. Dopravu zajišťujeme i do dalších zemí, při poptávce kontaktujte náš zákaznický servis.

Osobní odběr zboží v naší provozovně

Osobní odběr zboží je možný dle jednotlivých produktů v našem e-shopu v naší provozovně v Holýšově nebo ve skladech výrobců a dodavatelů jednotlivých produktů, přesné místo osobního odběru je vždy uvedeno u každého produktu v nabídce našeho e-shopu.

Ceník dopravy

Všechny uvedené ceny v ceníku dopravy jsou včetně sazby DPH ve výši 21%.

Doprava objednávky s cenou od 0,- Kč do 1.000,- Kč, Cena dopravy 100,- Kč

Doprava objednávky s cenou od 1.000,- Kč do 5.000,- Kč, Cena dopravy 250,- Kč

Doprava objednávky s cenou nad 5.000,- Kč a výrobků s označením doprava zdarma je doprava ZDARMA!

U vybraných větších a na dopravu náročnějších výrobků může platit Speciální dopravné které je uvedeno u jednotlivých položek pro které platí a je také uvedena cena Speciálního dopravného.