Kategorie

Doprava zboží

Vaši objednávku v našem e-shopu si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně nebo ve skladu dodavatele, přesné místo osobního odběru je uvedeno u každého výrobku v našem e-shopu. Termín osobního odběru s vámi domluví náš zákaznický servis při telefonickém potvrzení vaší objednávky.

Doprava zboží z nabídky e-shopu je zajištěna po celé ČR, dopravu u výrobků které vyrábí přímo naše tesařská firma zajišťuje většinou naše vlastní doprava, u nabídky od dalších dodavatelů a výrobců dopravu zajišťuje smluvní dopravce. V případě objednání provedení montáže dopravu ve většině případů zajišťuje náš montážní tým v domluvený termín montáže.

Ceník dopravy:

Všechny ceny v ceníku dopravy jsou uvedeny včetně sazby DPH 21%. Ceník dopravy platí na celou nabídku našeho e-shopu, u některých výrobků kde je na štítku uvedeno Doprava zdarma je doprava zdarma. U části výrobků, jedná se zejména o větší zahradní stavby a další na přepravu náročnější výrobky platí speciální dopravné. Výrobky pro které platí speciální dopravné jsou v e-shopu označeny červeným štítkem Speciální dopravné s uvedenou cenou speciálního dopravného. Speciální dopravné v případě že chcete objednat dopravu označeného výrobku, se přiobjednává v Souvisejících produktech pod popisem výrobku.

Objednávky s cenou od 0,- Kč do 1.000,- Kč je cena dopravy 100,- Kč

Objednávky s cenou od 1.001,- Kč do 1.990,- Kč je cena dopravy 130,- Kč

Objednávky s cenou od 1.991,- Kč do 4.000,- Kč je cena dopravy 260,- Kč

Objednávky s cenou nad 4.000,- Kč je Doprava ZDARMA! mimo výrobků pro které platí Speciální dopravné

Vybrané výrobky označené Doprava ZDARMA! mají dopravu zdarma bez ohledu na cenu objednávky.

Platba za objednané zboží:

Při osobním odběru zboží se cena objednaného zboží hradí v hotovosti nebo je vám předem zaslána faktura a po její úhradě si můžete vaši objednávku vyzvednout.

Při objednání dopravy se cena hradí dopravci v hotovosti, v tomto případě se navíc platí dobírka ve výši 40,- Kč. Vaši objednávku můžete také zaplatit předem na fakturu kterou vám před dodáním zboží zašleme a po její úhradě vám objednané zboží odešleme.

Máte další dotazy k dopravě zboží?

V případě že máte další dotazy k dopravě zboží z naší nabídky kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: obchod@e-pergoly.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím
Facebook