Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

NOVINKY

arr3Dárek k vaší objednávceAž do konce roku 2018 platí akční nabídka našeho e-shopu, dárek k vaší objednávce. Pokud si u nás... arr3U dřevěných truhlíků a květináčú doprava ZDARMA!Až do konce roku platí naše nová akční nabídka kdy u našich dřevěných truhlíků a květináčů je... arr3Přidáváme již nabídku pro rok 2019Do našeho internetového obchodu již přidáváme aktualizovanou a novou nabídku zahradních staveb a...

KONTAKTY

Tesařství Rudolf Ceplecha
Politických vězňů 50
345 62 Holýšov
tel: +420 774 418 219
tescep@tescep.cz

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 020 Kč
skladem

ANKETA

Chcete větší nabídku v naší nabídce:

Zahradních staveb 36% Dřevníků 14% Dřevo v zahradě 23% Dřevěné truhlíky 27%

Dotazy, naše výroba

Podívejte se na přehled nejčastějších dotazů našich zákazníků k výrobě v naší tesařské firmě.

Kdo je výrobce nabídky našeho e-shopu?

V našem e-shopu najdete jak vlastní výrobky naší tesařské firmy, tak i nabídku od několika dalších výrobců a dodavatelů s kterými naše tesařská firma již také dlouhodobě spolupracuje a zajištuje prodej a montáž této nabídky. U každého výrobku v naší nabídce je vždy uvedeno kdo výrobek vyrábí.

Zakázková výroba v naší tesařské firmě:

Naše tesařská firma se mimo výrobu výrobků které najdete v našem e-shopu zaměřuje také na zakázkovou výrobu v nabídce zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva. Nejčastěji v naší tesařské zakázkové výrobě vyrábíme různé zakázkové zahradní altány, pergoly, garážová stání a další podobné výrobky.