Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Vaše nejčastější dotazy k naší nabídce na náš zákaznický servis:

 

Nejčastější dotazy

 

Dotazy doprava zboží

 

Dotazy povrchová úprava

 

Dotazy montáž a další služby


Dotazy povrchová úprava

Zpracováváme pro vás nejčastější dotazy našich zákazníků k povrchové úpravě našich výrobků. V případě že nenajdete odpověď na váš dotaz neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis.

Kde najdete vzorkovníky lazur a nátěrů?

Vzorkovníky povrchových úprav najdete v horním menu v položce Info k nabídce kde v podmenu najdete jednotlivé lazury a nátěry které naše firma na povrchovou úpravu používá.

V naší základní nabídce používáme lazuru Primalex, lazuru Dulux, Ochrannou olejovou lazuru Osmo, Selskou barvu Osmo a Jednorázovou lazuru HS plus Osmo.

Povrchová úprava dalšími typy lazur.

V případě že potřebujete provedení povrchové úpravy jiným nátěrem než které máme v naší nabídce rádi vám povrchovou úpravu provedeme požadovaným typem nátěru. V případě poptávky kontaktujte náš zákaznický servis pro vypracování cenové nabídky.

Nevíte kterou lazuru si z naší nabídky vybrat?

Každou lazuru před zařazením do naší nabídky jsme dlouhodobě zkoušeli a až poté jsme ji zařadili do nabídky. Takže v případě že chcete levnější povrchovou úpravu vyberte si lazuru Primalex. Další lazurou v naší nabídce je kvalitní lazura Dulux kterou používáme již déle jak 10 let a patří k naší nejvíce používané lazuře. Lazury a nátěry Osmo vám zaručí vysokou kvalitu a dlouhou životnost povrchové úpravy, v roce 2018 patří Ochranná olejová lazura Osmo k naší nejvíce používané lazuře.

Další podrobnosti k jednotlivým lazurám najdete v jejich popisu a vzorkovníku v našem e-shopu, podívat se můžete i na odkazy na internetové stránky jejich dodavatelů.