NOVINKY

arr3Vylepšujeme náš e-shop pro Vás.Makáme na tom aby náš e-shop byl pro vás ještě lepší! Proto jsme provedli ještě další změnu, přesun... arr3Nový ceník dopravy, sleva při osobním odběru a při dopravě v Plzeňském krajiUpravili jsme náš ceník dopravy, nově je zvýhodněný osobní odběr v naší provozovně kdy vám je...

KONTAKTY

Tesařství Rudolf Ceplecha
Politických vězňů 50
345 62 Holýšov
tel: +420 774 418 219
tescep@tescep.cz

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 342 Kč
skladem

ANKETA

Chcete větší nabídku v naší nabídce:

Zahradních staveb 100% Dřevníků 0% Dřevo v zahradě 0% Dřevěné truhlíky 0%

Úvod » Dřevo v zahradě » Dřevěné zástěny

Dřevěné zástěny

Naše kvalitně řemeslně provedené dřevěné zástěny mají využití jako boční stěny altánů, pergol a dalších zahradních staveb ale také jako plotové dílce nebo zahradní dekorace a další podobné použití.

Také z výrobou dřevěných zástěn máme již dlouholeté zkušenosti, v naší nabídce najdete několik typů mřížkových zástěn typu Macík a Mates, vybrat si můžete také z nabídky palubkových zástěn Macík, v nabídce máme také kombinované dřevěné zástěny Áčko, Béčko a Céčko. Také do nabídky připravujeme další nové typy zástěn. Vybrat si u nás můžete také z nabídky doplňků a příslušenství jako jsou dřevěné sloupky a kotvicí prvky. Provádíme také montáž a instalaci zástěn.

Dřevěné zástěny na míru? To také umíme a děláme! Zadáte rozměry a my vám vyrobíme dřevěnou zástěnu přesně v požadovaných rozměrech, cena je běžná bez přirážky za zakázkový rozměr, při poptávce kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku a cenovou kalkulaci.


top produktMáte další dotazy k naší nabídce dřevěných zástěn nebo potřebujete poradit s vaší objednávkou?

V případě že máte další dotazy k naší nabídce dřevěných zástěn nebo potřebujete poradit s objednáním zástěny kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz 

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.