Dřevěný květináč Klasika 5050

Kód: 986
980 Kč –5 %
Dřevěný květináč Klasika 5050, 1
980 Kč –5 % 930 Kč 768,60 Kč bez DPH
Připraveno do výroby, dodání do 2 - 3 týdnů
Můžeme doručit do:
13.3.2020

Nový typ většího dřevěného květináče v naší nabídce, dřevěný květináč Klasika 5050 který vyrábí naše tesařská firma. Dřevěný květináč masivního provedení s tloušťkou stěny 30 mm. V základním provedení dřevěný květináč dodáváme bez povrchové úpravy kterou lze přiobjednat stejně jako vyložení truhlíku zahradnickou folií.

Množstevní slevy:

U naší nabídky dřevěných květináčů můžete také využít množstevní slevy, při objednání více jak 3 ks květináčů je sleva 4% při objednání více jak 5 ks květináčů je sleva 8% a u 10 ks květináčů a více je sleva 10%. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši našeho e-shopu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný květináč Klasika 5050

Velký dřevěný květináč Klasika 5050 kvalitního řemeslného provedení, dřevěný květináč vyrábí naše tesařská firma. Dlouhou životnost dřevěného květináče vám zaručuje jeho masivní provedení s tloušťkou stěny 30 mm, pro dokonalé řešení dřevěného květináče máte také možnost přiobjednání vyložení květináče zahradnickou folií. V základním provedení dřevěný květináč dodáváme bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat.

Možné umístění a využití dřevěného květináče:

Větší dřevěný květináč Klasika 5050 lze využít na pěstování květin, bylinek, zeleniny, dřevin a množství dalších rostlin. Dřevěný květináč lze umístit zejména v exteriéru, na zahradu, terasu, balkón, ke vchodu do domu, před provozovnu a na další podobná místa.

Máme kompletní, dokonalé řešení dřevěného květináče:

Výrobou dřevěných květináčů se v naší tesařské firmě zabýváme již několik let, během této doby jsme již zcela vyřešili naše kompletní dokonalé řešení dřevěných květináčů které zahrnuje následující položky:

  • Kvalitně provedený dřevěný květináč - v základním provedení dodáváme dřevěný květináč bez povrchové úpravy a bez vyložení květináče zahradnickou folií
  • Vyložení dřevěného květináče zahradnickou folií - vyložení dřevěného květináče kvalitní zahradnickou folií vám zaručí prodloužení životnosti květináče, zahradnická folie je na horní straně začištěna a upevněna pod horní lemování květináče, květináč je také opatřen odtokovými otvory na odvod přebytečné vody, pod folií je také květináč opatřen nátěrem bezbarvou lazurou
  • Povrchová úprava dřevěného květináče - objednat si u nás také můžete provedení povrchové úpravy dřevěného květináče, vybrat si můžete z naší nabídky lazur a nátěrů
  • Dodání zahradnického substrátu - k dřevěnému květináči vám také dodáme potřebné množství zahradnického substrátu
  • Dodáme vám kompletně osázený dřevěný květináč - díky spolupráci s několika partnery vám také dodáme kompletně osázený dřevěný květináč

Veškeré příslušenství a služby k dřevěnému květináči si můžete přiobjednat v záložce příslušenství případně kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku.

Možnost úpravy provedení dřevěného květináče:

Výrobcem dřevěného květináče je naše tesařská firma, jsme pro to případně schopni upravit provedení a rozměry dřevěného květináče, při poptávce upraveného provedení dřevěného květináče kontaktujte náš zákaznický servis.

Dodání dřevěného květináče po celé ČR, osobní odběr v naší provozovně:

Objednaný dřevěný květináč si můžete osobně vyzvednout v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji nebo vám zajistíme dodání na zadanou adresu po celé ČR.

Osobní odběr dřevěného květináče je možný po potvrzení dostupnosti květináče našim zákaznickým servisem, osobní odběr je možný i o víkendech dle dohody s našim zákaznickým servisem.

Dodání květináče je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání, objednávky s celkovou cenou nad 4.000,- Kč mají dopravu ZDARMA.

Cenu za dřevěný květináč můžete při osobním odběru v naší provozovně uhradit v hotovosti, při dodání květináče k vám můžete vaši objednávku uhradit na dobírku, nebo převodem kdy vám před dodáním vaší objednávky zašleme fakturu, po její úhradě vám objednané zboží dodáme.

Máte k dřevěnému květináči další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému květináči další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon: + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné květináče Klasika
Záruka: 60 měsíců
? Tloušťka stěny květináče: 30 mm
? Rozměr květináče včetně lemování: 52 x 52 cm
? Celková výška dřevěného květináče: 35 cm
? Vnitřní rozměr květináče: 44 x 44 cm
? Výška uvnitř květináče: 25 cm
? Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 48 litrů
? Použité řezivo: smrk
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Vyložení květináče zahradnickou folií: není součástí, lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: