Dřevěný květináč Vendy 3030

Kód: 953
Novinka Množstevní slevy
450 Kč –9 %
Dřevěný květináč Vendy 3030, 1
450 Kč –9 % 410 Kč 338,84 Kč bez DPH
Připraveno do výroby, dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
9.3.2020

Novinka v naší nabídce, menší, levnější dřevěný květináč Vendy 3030 který vyrábí naše tesařská firma. Kvalitně provedený dřevěný květináč s tloušťkou stěny 20 mm. Dřevěný květináč který je vhodný na pěstování květin, bylinek a dalších nejrůznějších rostlin. V základním provedení dřevěný květináč dodáváme bez povrchové úpravy kterou lze přiobjednat stejně jako vyložení květináče zahradnickou folií.

Množstevní slevy:

U naší nabídky dřevěných květináčů můžete také využít množstevní slevy, při objednání více jak 3 ks květináčů je sleva 4% při objednání více jak 5 ks květináčů je sleva 8% a u 10 ks květináčů a více je sleva 10%. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši našeho e-shopu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný květináč Vendy 3030

Nový, menší a levnější dřevěný květináč Vendy 3030 naší výroby. Tloušťka stěny dřevěného květináče je 20 mm, v základním provedení dřevěný květináč dodáváme bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat stejně jako vyložení květináče kvalitní zahradnickou folií.

Možné umístění a využití dřevěného květináče:

Dřevěný květináč Vendy 3030 lze využít na pěstování květin, bylinek, zeleniny, menších dřevin a množství dalších rostlin. Dřevěný květináč lze umístit zejména v exteriéru, na zahradu, terasu, balkón, ke vchodu do domu, před provozovnu a na další podobná místa.

Máme kompletní, dokonalé řešení dřevěného květináče:

Výrobou dřevěných květináčů se v naší tesařské firmě zabýváme již několik let, během této doby jsme již zcela vyřešili naše kompletní dokonalé řešení dřevěných květináčů které zahrnuje následující položky:

  • Kvalitně provedený dřevěný květináč - v základním provedení dodáváme dřevěný květináč bez povrchové úpravy a bez vyložení květináče zahradnickou folií
  • Vyložení dřevěného květináče zahradnickou folií - vyložení dřevěného květináče kvalitní zahradnickou folií vám zaručí prodloužení životnosti květináče, zahradnická folie je na horní straně začištěna a upevněna pod horní lemování květináče, květináč je také opatřen odtokovými otvory na odvod přebytečné vody, pod folií je také květináč opatřen nátěrem bezbarvou lazurou
  • Povrchová úprava dřevěného květináče - objednat si u nás také můžete provedení povrchové úpravy dřevěného květináče, vybrat si můžete z naší nabídky lazur a nátěrů
  • Dodání zahradnického substrátu - k dřevěnému květináči vám také dodáme potřebné množství zahradnického substrátu
  • Dodáme vám kompletně osázený dřevěný květináč - díky spolupráci s několika partnery vám také dodáme kompletně osázený dřevěný květináč

Veškeré příslušenství a služby k dřevěnému květináči si můžete přiobjednat v záložce příslušenství případně kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku.

Možnost úpravy provedení dřevěného květináče:

Výrobcem dřevěného květináče je naše tesařská firma, jsme pro to případně schopni upravit provedení a rozměry dřevěného květináče, při poptávce upraveného provedení dřevěného květináče kontaktujte náš zákaznický servis.

Dodání dřevěného květináče po celé ČR, osobní odběr v naší provozovně:

Objednaný dřevěný květináč si můžete osobně vyzvednout v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji nebo vám zajistíme dodání na zadanou adresu po celé ČR.

Osobní odběr dřevěného květináče je možný po potvrzení dostupnosti květináče našim zákaznickým servisem, osobní odběr je možný i o víkendech dle dohody s našim zákaznickým servisem.

Dodání květináče je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání, objednávky s celkovou cenou nad 4.000,- Kč mají dopravu ZDARMA.

Cenu za dřevěný květináč můžete při osobním odběru v naší provozovně uhradit v hotovosti, při dodání květináče k vám můžete vaši objednávku uhradit na dobírku, nebo převodem kdy vám před dodáním vaší objednávky zašleme fakturu, po její úhradě vám objednané zboží dodáme.

Máte k dřevěnému květináči další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému květináči další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon: + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné květináče Vendy
Záruka: 60 měsíců
? Tloušťka stěny květináče: 20 mm
? Rozměr květináče včetně lemování: 32 x 32 cm
? Celková výška dřevěného květináče: 29 cm
? Vnitřní rozměr květináče: 26 x 26 cm
? Výška uvnitř květináče: 20 cm
? Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 13 litrů
? Použité řezivo: smrk
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Vyložení květináče zahradnickou folií: není součástí, lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: