Dřevěný truhlík Áčko 40/100, mřížka Macík A8/140 roh

Kód: 773
Akce Novinka Množstevní slevy
3 011 Kč –3 %
Dřevěný truhlík Áčko 40100, mřížka Macík A8 roh, 1
3 011 Kč –3 % 2 906 Kč 2 401,65 Kč bez DPH
Připraveno do výroby, dodání do 2 - 3 týdnů
Můžeme doručit do:
13.3.2020

Nové provedení dřevěného truhlíku Áčko 40/100 s mřížkou Macík A8/140 roh, provedení se skosenými horními rohy mřížky. Kvalitně provedený výrobek naší tesařské firmy.

Množstevní slevy:

U naší nabídky dřevěných truhlíků můžete také využít množstevní slevy, při objednání více jak 3 ks truhlíků je sleva 4% při objednání více jak 5 ks truhlíků je sleva 8% a u 10 ks truhlíků a více je sleva 10%. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši našeho e-shopu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný truhlík Áčko 40/100, mřížka Macík A8/140 roh

Nové elegantní provedení dřevěného truhlíku Áčko 40/100 s mřížkou Macík A8/140 roh, provedení s horními zkosenými rohy mřížky. Kvalitně, řemeslně provedený výrobek naší tesařské firmy. Masivní provedení dřevěného truhlíku s tloušťkou stěny 30 mm a také masivní provedení mřížky spolu s naším kompletním systémem pro dřevěné truhlíky vám zaručuje dlouhou životnost truhlíku bez náročné údržby.

Možné využití a umístění dřevěného truhlíku s mřížkou:

Dřevěný truhlík Áčko 40/100 s mřížkou Macík A8/140 můžete využít zejména pro pěstování různých popínavých rostlin, ale dobře se hodí i pro všechny další květiny, bylinky, menší zeleninu, menší dřeviny a další rostliny. Tento typ dřevěného truhlíku s mřížkou díky lze umístit i na balkónu nebo terase, vhodným umístěním na terase nebo na zahradě můžete také na vaší terase nebo u zahradního posezení získat více soukromí.

Máme kompletní, dokonalé řešení dřevěného truhlíku s mřížkou:

Výrobou dřevěných truhlíků se v naší tesařské firmě zabýváme již několik let, během této doby jsme již vyřešili naše kompletní dokonalé řešení dřevěných truhlíků které zahrnuje následující:

  • Kvalitně provedený dřevěný truhlík - v základním provedení je dřevěný truhlík bez povrchové úpravy, i bez vyložení truhlíku zahradnickou folií
  • Vyložení dřevěného truhlíku zahradnickou folií - vyložení dřevěného truhlíku kvalitní zahradnickou folií vám zaručí prodloužení životnosti truhlíku, zahradnická folie je na horní straně začištěna a upevněna pod horní lemování truhlíku, truhlík je také opatřen odtokovými otvory na odvod přebytečné vody, pod folií je také truhlík opatřen nátěrem bezbarvou lazurou, vyložení truhlíku folií si můžete objednat v záložce Související zboží
  • Povrchová úprava dřevěného truhlíku - objednat si u nás také můžete provedení povrchové úpravy dřevěného truhlíku, vybrat si můžete z naší nabídky lazur a nátěrů, provedení povrchové úpravy si můžete přiobjednat v záložce Související zboží
  • Dodání zahradnického substrátu - k dřevěnému truhlíku vám také dodáme potřebné množství zahradnického substrátu, k přiobjednání v záložce Související zboží
  • Dodáme vám kompletně osázený dřevěný truhlík - spolupracujeme s několika partnery, díky tomu vám také zajistíme dodání kompletně osázeného dřevěného truhlíku

Možnost úpravy provedení dřevěného truhlíku s mřížkou:

Výrobcem dřevěného truhlíku s mřížkou je naše tesařská firma, jsme pro to případně schopni upravit provedení a rozměry dřevěného truhlíku, při poptávce upraveného provedení dřevěného truhlíku kontaktujte náš zákaznický servis.

Dodání dřevěného truhlíku s mřížkou k vám:

Osobní odběr je možný po objednání a potvrzení vaší objednávky přímo v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji.

Dodání dřevěného truhlíku s mřížkou je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání, ve většině případů zajišťuje dodání přímo naše firma, pouze v případně nevytížení vaším směrem je truhlík zasílán smluvním dopravcem.

Cena za dřevěný truhlík s mřížkou se hradí v hotovosti v naší provozovně nebo na dobírku při dodání truhlíku případně také bezhotovostně, převodem, před dodáním truhlíku vám zašleme fakturu, po její úhradě vám truhlík dodáme.

Máte k dřevěnému truhlíku s mřížkou další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému truhlíku s mřížkou další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné truhlíky Áčko s mřížkou
Záruka: 60 měsíců
? Tloušťka stěny truhlíku: 30 mm
? Rozměr truhlíku včetně lemování: 42 x 102 cm
? Celková výška dřevěného truhlíku: 29 cm
? Celková výška mřížky dřevěného truhlíku: 174 cm
? Rozteč latí mřížky: 80 mm
? Vnitřní rozměr truhlíku: 34 x 94 cm
? Výška uvnitř truhlíku: 20 cm
? Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 63 litrů
? Použité řezivo: smrk
? Průřez dřevěných prvků truhlíku: stěny 30/75 mm, rohové hranolky 30/30 mm
? Průřez dřevěných prvků mřížky: rám 50/50 mm, lať mřížky 10/30 mm
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Vyložení truhlíku zahradnickou folií: není součástí, lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: