Dřevěný truhlík Áčko XXL 40/100

Kód: 617
Akce Novinka Množstevní slevy
1 790 Kč –5 %
Dřevěný truhlík Áčko XXL 40/100
1 790 Kč –5 % 1 700 Kč 1 404,96 Kč bez DPH
Připraveno do výroby, dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
5.3.2020

Nejvyšší provedení dřevěného truhlíku Áčko XXL 40/100 dřevěný truhlík s celkovou výškou 43 cm, tloušťa stěny truhlíku je 30 mm. Výrobcem dřevěného truhlíku je naše tesařská firma. V základním provedení dřevěný truhlík dodáváme bez povrchové úpravy a bez vyložení truhlíku folií, provedení povrchové úpravy i vyložení truhlíku folií lze přiobjednat v příslušenství.

Množstevní slevy:

U naší nabídky dřevěných truhlíků můžete také využít množstevní slevy, při objednání více jak 3 ks truhlíků je sleva 4% při objednání více jak 5 ks truhlíků je sleva 8% a u 10 ks truhlíků a více je sleva 10%. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši našeho e-shopu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný truhlík Áčko XXL 40/100

Dřevěný truhlík který vychází z našeho osvědčeného typu dřevěného truhlíku Áčko, vyvýšené provedení dřevěného truhlíku Áčko XXL, truhlík který má celkovou výšku 43 cm, masivní provedení s tloušťkou stěny truhlíku 30 mm. Výrobcem dřevěného truhlíku je přímo naše tesařská firma.

Možné využití a umístění dřevěného truhlíku:

Dřevěný truhlík Áčko XXL 40/100 lze využít na pěstování květin, bylinek, zeleniny, menších dřevin a množství dalších rostlin. Dřevěný truhlík lze umístit zejména v exteriéru, na zahradu, terasu, balkón, ke vchodu do domu, před provozovnu a na další podobná místa.

Máme kompletní dokonalé řešení dřevěného truhlíku:

Výrobou dřevěných truhlíků se v naší tesařské firmě zabýváme již několik let, během této doby jsme již zcela vyřešili naše kompletní dokonalé řešení dřevěných truhlíků které zahrnuje následující položky:

  • Kvalitně provedený dřevěný truhlík - v základním provedení dodáváme dřevěný truhlík bez povrchové úpravy a bez vyložení truhlíku zahradnickou folií
  • Vyložení dřevěného truhlíku zahradnickou folií - vyložení dřevěného truhlíku kvalitní zahradnickou folií vám zaručí prodloužení životnosti truhlíku, zahradnická folie je na horní straně začištěna a upevněna pod horní lemování truhlíku, truhlík je také opatřen odtokovými otvory na odvod přebytečné vody, pod folií je také truhlík opatřen nátěrem bezbarvou lazurou
  • Povrchová úprava dřevěného truhlíku - objednat si u nás také můžete provedení povrchové úpravy dřevěného truhlíku, vybrat si můžete z naší nabídky lazur a nátěrů
  • Dodání zahradnického substrátu - k dřevěnému truhlíku vám také dodáme potřebné množství zahradnického substrátu
  • Dodáme vám kompletně osázený dřevěný truhlík - díky spolupráci s několika partnery vám také dodáme kompletně osázený dřevěný truhlík

Veškeré příslušenství a služby k dřevěnému truhlíku si můžete přiobjednat v záložce příslušenství případně kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku.

Možnost úpravy provedení dřevěného truhlíku:

Výrobcem dřevěného truhlíku je naše tesařská firma, jsme pro to případně schopni upravit provedení a rozměry dřevěného truhlíku, při poptávce upraveného provedení dřevěného truhlíku kontaktujte náš zákaznický servis.

Dodání dřevěného truhlíku po celé ČR, osobní odběr v naší provozovně:

Objednaný dřevěný truhlík si můžete osobně vyzvednout v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji nebo vám zajistíme dodání na zadanou adresu po celé ČR.

Osobní odběr dřevěného truhlíku je možný po potvrzení dostupnosti truhlíku našim zákaznickým servisem, osobní odběr je možný i o víkendech dle dohody s našim zákaznickým servisem.

Dodání truhlíku je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání, objednávky s celkovou cenou nad 4.000,- Kč mají dopravu ZDARMA.

Cenu za dřevěný truhlík můžete při osobním odběru v naší provozovně uhradit v hotovosti, při dodání truhlíku k vám můžete vaši objednávku uhradit na dobírku, nebo převodem kdy vám před dodáním vaší objednávky zašleme fakturu, po její úhradě vám objednané zboží dodáme.

Máte k dřevěnému truhlíku další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému truhlíku další dotazy nebo potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné truhlíky Áčko XXL
Záruka: 60 měsíců
? Tloušťka stěny truhlíku: 30 mm
? Rozměr truhlíku včetně lemování: 42 x 102 cm
? Celková výška dřevěného truhlíku: 43 cm
? Vnitřní rozměr dřevěného truhlíku: 34 x 94 cm
? Výška uvnitř truhlíku: 34 cm
? Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 108 litrů
? Použité řezivo: smrk
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Vyložení truhlíku zahradnickou folií: není součástí, lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: