Dřevěný truhlík Béčko 3

Kód: 536
Akce Množstevní slevy
2 450 Kč –10 %
Dřevěný truhlík Béčko 3, 1
2 450 Kč –10 % 2 205 Kč 1 822,31 Kč bez DPH
Připraveno do výroby, dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
11.2.2020

Masivní dřevěný truhlík Béčko 3, masivní dřevěný truhlík s plastovými samozavlažovacími květináči, Ještě lepší řešení pro pěstování rostlin v dřevěných truhlících. V této variantě truhlík obsahuje 3 ks květináčů které jsou součástí dodávky. Dřevěný truhlík Béčko 3 můžete umístit jak na různých místech v exteriéru například na zahradě, terase, balkónu a na dalších místech tak i na různých místech v interiéru, v zimních zahradách a na dalších místech. V základním provedení dřevěný truhlík dodáváme bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat.

Množstevní slevy:

U naší nabídky dřevěných truhlíků můžete také využít množstevní slevy, při objednání více jak 3 ks truhlíků je sleva 4% při objednání více jak 5 ks truhlíků je sleva 8% a u 10 ks truhlíků a více je sleva 10%. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši našeho e-shopu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný truhlík Béčko 3 s plastovými samozavlažovacími květináči

Pro ještě dokonalejší pěstování rostlin v dřevěných truhlících jsme dřevěný truhlík doplnili o plastové samozavlažovací květináče. V této variantě truhlík obsahuje 3 ks plastových samozavlažovacích květináčů které jsou součástí dodávky. Plastové květináče si můžete vybrat v barvách terakota, tmavě šedá a tmavě hnědá. V základním provedení dřevěný truhlík dodáváme bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat.

Možné umístění a využití dřevěného truhlíku Béčko 3:

Dřevěný truhlík Béčko 3 můžete využít na pěstování květin, bylinek, zeleniny, menších dřevin a dalších rostlin. Dřevěný truhlík můžete umístit jak v exteriéru například na zahradě, terase, balkónu, před domem nebo provozovnou i na dalších místech tak i v interiéru v bytě, v provozovně, v zimní zahradě i na dalších místech.

Objednat si můžete i kompletní řešení dřevěného truhlíku:

V základním provedení si můžete objednat dřevěný truhlík bez povrchové úpravy, součástí dodávky jsou 3 ks plastových samozavlažovacích květináčů. V souvisejících produktech si také můžete přiobjednat provedení povrchové úpravy.

Možnost úpravy dřevěného truhlíku:

Výrobcem dřevěného truhlíku je přímo naše tesařská firma, provedení dřevěného truhlíku a jeho rozměry jsme schopni případně upravit dle vašich požadavků. Dřevěný truhlík Béčko 3 lze také doplnit o různé typy dřevěných mřížek, v případě poptávky provedení truhlíku s mřížkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Dodání dřevěného truhlíku po celé ČR, osobní odběr v naší provozovně:

Objednaný dřevěný truhlík si můžete osobně vyzvednout v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji nebo vám zajistíme dodání na zadanou adresu po celé ČR.

Osobní odběr dřevěného truhlíku je možný po potvrzení dostupnosti truhlíku našim zákaznickým servisem, osobní odběr je možný i o víkendech dle dohody s našim zákaznickým servisem.

Dodání truhlíku je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání, objednávky s celkovou cenou nad 4.000,- Kč mají dopravu ZDARMA.

Cenu za dřevěný truhlík můžete při osobním odběru v naší provozovně uhradit v hotovosti, při dodání truhlíku k vám můžete vaši objednávku uhradit na dobírku, nebo převodem kdy vám před dodáním vaší objednávky zašleme fakturu, po její úhradě vám objednané zboží dodáme.

Máte k dřevěnému truhlíku další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému truhlíku další dotazy nebo potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné truhlíky Béčko
Záruka: 60 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: