Dřevěný truhlík Klasika 70/100, mřížka Macík A8

Kód: 1079
Akce Novinka Množstevní slevy
4 470 Kč –10 %
Dřevěný truhlík Klasika 70100, mřížka Macík A8, 1
4 470 Kč –10 % 4 023 Kč 3 324,79 Kč bez DPH
Připraveno do výroby, dodání do 2 - 3 týdnů
Můžeme doručit do:
13.3.2020

Velký dřevěný truhlík Klasika 70/100, mřížka Macík A8. Kvalitně provedený velký dřevěný truhlík s mřížkou který vyrábí naše tesařská firma. V základním provedení dřevěný truhlík s mřížkou dodáváme bez povrchové úpravy a bez vyložení truhlíku zahradnickou folií, obojí lze přiobjednat v příslušenství.

Množstevní slevy:

U naší nabídky dřevěných truhlíků můžete také využít množstevní slevy, při objednání více jak 3 ks truhlíků je sleva 4% při objednání více jak 5 ks truhlíků je sleva 8% a u 10 ks truhlíků a více je sleva 10%. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši našeho e-shopu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný truhlík Klasika 70/100, mřížka Macík A8

Velký dřevěný truhlík Klasika 70/100 s mřížkou Macík A8, kvalitně provedený masivní dřevěný truhlík s mřížkou naší výroby, Dřevěná mřížka může být na truhlíku upevněna uprostřed jako na obrázcích nebo na okraji truhlíku. V základním provedení dřevěný truhlík s mřížkou dodáváme bez povrchové úpravy a bez vyložení truhlíku zahradnickou folií, obojí lze přiobjednat v příslušenství.

Možné využití a umístění dřevěného truhlíku s mřížkou:

Dřevěný truhlík Klasika 70/100 s mřížkou Macík A8 můžete využít zejména pro pěstování různých popínavých rostlin, ale dobře se hodí i pro všechny další květiny, bylinky, menší zeleninu, menší dřeviny a další rostliny. Tento typ dřevěného truhlíku s mřížkou díky lze umístit i na balkónu nebo terase, vhodným umístěním na terase nebo na zahradě můžete také na vaší terase nebo u zahradního posezení získat více soukromí.

Máme kompletní, dokonalé řešení dřevěného truhlíku s mřížkou:

Výrobou dřevěných truhlíků se v naší tesařské firmě zabýváme již několik let, během této doby jsme již vyřešili naše kompletní dokonalé řešení dřevěných truhlíků které zahrnuje následující:

  • Kvalitně provedený dřevěný truhlík - v základním provedení je dřevěný truhlík bez povrchové úpravy, i bez vyložení truhlíku zahradnickou folií
  • Vyložení dřevěného truhlíku zahradnickou folií - vyložení dřevěného truhlíku kvalitní zahradnickou folií vám zaručí prodloužení životnosti truhlíku, zahradnická folie je na horní straně začištěna a upevněna pod horní lemování truhlíku, truhlík je také opatřen odtokovými otvory na odvod přebytečné vody, pod folií je také truhlík opatřen nátěrem bezbarvou lazurou, vyložení truhlíku folií si můžete objednat v záložce Související zboží
  • Povrchová úprava dřevěného truhlíku - objednat si u nás také můžete provedení povrchové úpravy dřevěného truhlíku, vybrat si můžete z naší nabídky lazur a nátěrů, provedení povrchové úpravy si můžete přiobjednat v záložce Související zboží
  • Dodání zahradnického substrátu - k dřevěnému truhlíku vám také dodáme potřebné množství zahradnického substrátu, k přiobjednání v záložce Související zboží
  • Dodáme vám kompletně osázený dřevěný truhlík - spolupracujeme s několika partnery, díky tomu vám také zajistíme dodání kompletně osázeného dřevěného truhlíku

Možnost úpravy provedení dřevěného truhlíku s mřížkou:

Výrobcem dřevěného truhlíku s mřížkou je naše tesařská firma, jsme pro to případně schopni upravit provedení a rozměry dřevěného truhlíku, při poptávce upraveného provedení dřevěného truhlíku kontaktujte náš zákaznický servis.

Dodání dřevěného truhlíku s mřížkou k vám:

Osobní odběr je možný po objednání a potvrzení vaší objednávky přímo v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji.

Dodání dřevěného truhlíku s mřížkou je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání, ve většině případů zajišťuje dodání přímo naše firma, pouze v případně nevytížení vaším směrem je truhlík zasílán smluvním dopravcem.

Cena za dřevěný truhlík s mřížkou se hradí v hotovosti v naší provozovně nebo na dobírku při dodání truhlíku případně také bezhotovostně, převodem, před dodáním truhlíku vám zašleme fakturu, po její úhradě vám truhlík dodáme.

Máte k dřevěnému truhlíku s mřížkou další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému truhlíku s mřížkou další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné truhlíky Klasika s mřížkou
Záruka: 60 měsíců
? Tloušťka stěny truhlíku: 30 mm
? Rozměr truhlíku včetně lemování: 72 x 102 cm
? Celková výška truhlíku: 35 cm
? Celková výška mřížky dřevěného truhlíku: 180 cm
? Rozteč latí mřížky: 80 mm
? Vnitřní rozměr dřevěného truhlíku: 64 x 94 cm
? Výška uvnitř truhlíku: 25 cm
? Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 150 litrů
? Použité řezivo: smrk
? Průřez dřevěných prvků truhlíku: stěny 30/90 mm, rohové hranolky 40/40 mm, horní lemování 20/40 mm
? Průřez dřevěných prvků zástěny: rám 50/50 mm, lať mřížky 10/30 mm
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Vyložení truhlíku zahradnickou folií: není součástí, lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: