Dřevěný zahradní altán Betty 9 m2

Kód: 1142
Tip Speciální dopravné
41 270 Kč 34 107,44 Kč bez DPH
skladem u výrobce Palmako, dodání na dotaz

Potřebujete na vaší zahradu pěkný dřevěný zahradní altán? Podívejte se na kvalitně provedený zahradní altán Betty 9 m2 který vyrábí renomovaná estonská firma Palmako. Na výrobu zahradního altánu je použito kvalitní dřevo ze severského smrku, zahradní altán si v našem e-shopu můžete objednat jako stavebnici nebo přiobjednat provedení montáže a další služby až po kompletní realizaci altánu na klíč.

Výrobek se speciální dopravou

Osobní odběr zahradního altánu vám zajistíme přímo ze skladu dodavatele v Kutné Hoře, v případě osobního odběru vám není účtováno speciální dopravné.

Dodání zahradního altánu je zajištěno po celé ČR, platí speciální dopravné ve výši 2.500,- Kč, dopravu si přiobjednáte v souvisejících produktech.

V případě dotazů ke speciálnímu dopravnému kontaktujte náš zákaznický servis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný zahradní altán Betty 9 m2

Potřebujete na vaší zahradu pěkný, dřevěný zahradní altán? V naší nabídce mezi oblíbené typy zahradních altánů patří altán Betty 9 m2 který vyrábí renomovaná estonská firma Palmako. Na výrobu zahradního altánu je použito kvalitní dřevo ze severského smrku.

Vyberte si dodání zahradního altánu:

Zahradní altán Betty 9 m2 si můžete v našem e-shopu objednat jako stavebnici nebo si můžete přiobjednat provedení montáže a další služby až po kompletní realizaci altánu na klíč.

Obsah dodání stavebnice zahradního altánu:

Základní dodávka stavebnice zahradního altánu obsahuje veškeré dřevěné díly zahradního altánu, veškerý spojovací materiál a montážní návod, součástí dodávky není dřevěná podlaha ani střešní krytina které jsou k přiobjednání.

Přiobjednat si také můžete další příslušenství a služby:

  • Přípravu základu pro zahradní altán - připravíme základ pro váš zahradní altán, cenovou kalkulaci přípravy základu vám vypracujeme dle místa realizace, při poptávce kontaktujte náš zákaznický servis
  • Dodání dřevěné podlahy, montáž dřevěné podlahy - přiobjednat si můžete dodání dřevěné podlahy altánu a případně také provedení montáže dřevěné podlahy, dřevěnou podlahu a montáž podlahy si můžete přiobjednat v souvisejících produktech
  • Provedení povrchové úpravy zahradního altánu - objednat si také můžete provedení povrchové úpravy zahradního altánu, vybrat si můžete z naší nabídky lazur a nátěrů, cenovou kalkulaci provedení povrchové úpravy vám vypracuje náš zákaznický servis při poptávce
  • Provedení montáže zahradního altánu - náš zkušený tesařský montážní tým vám provede kompletní montáž zahradního altánu, montáž altánu si můžete přiobjednat v souvisejících produktech
  • Dodání a montáž střešního šindele - dodáme vám a případně provedeme montáž střešního šindele, střešní šindel a montáž střešního šindele si můžete přiobjednat v souvisejících produktech
  • Dodání a montáž klempířských prvků střechy - střešní okapy, svody, střešní lemování zajistíme dodání a montáž, v případě poptávky kontaktujte náš zákaznický servis pro vypracování cenové nabídky

U kompletních realizací vám zajistíme kompletní servis:

S realizací zahradních staveb má naše tesařská firma již více jak 20 let zkušeností, rádi vám poradíme s realizací vašeho nového zahradního altánu, pomůžeme vám jak s výběrem vhodného altánu tak i s jeho případnou realizací, vypracujeme vám také kompletní cenovou nabídku na realizaci altánu v požadovaném rozsahu provedení, veškeré montážní práce provádí náš zkušený tesařský tým. V případě poptávky našich služeb kontaktujte náš zákaznický servis.

Možnost realizace zahradního altánu za sníženou sazbu DPH:

V případě že bude váš zahradní altán realizován včetně provedení montáže jako příslušenství rodinného domku nebo bytového domu který splňuje podmínky zákona o DPH budeme vám na takou realizaci účtovat sníženou sazbu DPH. Váš požadavek na realizaci zahradní stavby za sníženou sazbu DPH uvádějte v objednávkovém formuláři do poznámek. Po ověření vašeho požadavku na realizaci zahradní stavby za sníženou sazbu DPH vám zašleme upravenou cenovou nabídku realizace zahradní stavby za sníženou sazbu DPH.

Osobní odběr altánu nebo dodání altánu k vám:

Osobní odběr stavebnice zahradního altánu vám zajistíme přímo ze skladu výrobce v Kutné Hoře, v případě osobního odběru vám není účtováno speciální dopravné.

Doprava zahradního altánu je zajištěna po celé ČR, u dopravy platí speciální dopravné, doprava altánu se přiobjednává v souvisejících produktech,

Cenu za objednaný zahradní altán můžete uhradit v hotovosti při osobním převzetí ve skladu výrobce nebo předem převodem - zašleme vám fakturu, při dodání altánu k vám můžete uhradit cenu vaší objednávky v hotovosti na dobírku nebo převodem - před dodáním altánu vám zašleme fakturu, po její úhradě vám objednaný altán dodáme.

 Máte k zahradnímu altánu další dotazy?

V případě že máte k zahradnímu altánu další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s objednáním altánu kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní altány Palmako
Záruka: 60 měsíců
? Celková plocha altánu: 9 m2
? Rozměr altánu, sloupky: 300 x 300 cm
? Rozměr altánu, včetně přesahů střechy: 386 x 386 cm
? Výška sloupku altánu: 223 cm
? Výška hřebene střechy: 323 cm
? Průřez sloupků altánu: 120/120 mm
? Průřez vaznic altánu: 120/120 mm
? Průřez nárožních krokví: 140/70 mm
? Průřez krokví: 120/44 mm
? Průřez pásků : 90/90 mm
? Průřez dřevěných prvků zábradlí: 90/90 mm a 70/70 mm
? Použité řezivo: Severský smrk
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Dřevěná podlaha: není součástí, lze přiobjednat
? Střešní záklop: palubky tl. 19 mm
? Celková plocha střechy: 15,4 m2
? Sklon střechy altánu: 25 stupňů
? Střešní krytina: není součástí, lze přiobjednat
? Klempířské prvky střechy: nejsou součástí, lze je přiobjednat
? Rozměr balení altánu: 450 x 120 x 50 cm
? Váha balení altánu: 650 kg
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: