Dřevník Macík 120400, střecha trapéz plast

Kód: 866
ZdarmaZdarma
Dřevník Macík 120400, 8
18 800 Kč 15 537,19 Kč bez DPH
na objednávku, k dodání do 2 - 6 týdnů dle místa dodání
Můžeme doručit do:
20.3.2020

Největší elegantní dřevěný dřevník v naší nabídce, velký masivní dřevník Macík 120400 vhodný pro skladování většího množství palivového dřeva. V této variantě je dřevník se střešní krytinou trapéz plast, vybrat si můžete barvu krytiny terakota, šedou a zelenou, Masivní provedení dřevníku, sloupky mají průřez 100/100 mm, spodní vaznice 60/90 mm, horní vaznice 50/90 mm a krokve 50/70 mm. Dřevník Macík dodáváme jako stavebnici nebo si můžete přiobjednat montáž a další služby až po kompletní realizaci dřevníku na klíč.

Dodání dřevníku k vám:

Dodání dřevníku je zajištěno po celé ČR, dodání je ZDARMA!

Montáž a další služby:

Provedení montáže a další služby si můžete přiobjednat v souvisejících produktech nebo kontaktujte náš zákaznický servis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevník Macík 120400, střecha trapéz plast

Hledáte řešení jak na zahradě skladovat větší množství palivového dřeva pro kamna a krby. Řešením může být náš větší dřevník Macík 120400 v tomto provedení se střechou trapéz plast, vybrat si můžete barvu střešní krytiny terakota, šedá a zelená - vzorkovník střešní krytiny najdete na tomto odkazu - Střešní krytina trapéz plast.

Požadovanou barvu střešní krytiny uvádějte v objednávce do poznámek.

Potřebujete dřevník s opačným sklonem střechy:

V případě že potřebujete dřevník s opačným sklonem střechy lze snadno prkna zadní stěny namontovat na opačnou stranu dřevníku.

Stavebnice dřevníku nebo kompletní realizace:

V základní dodávce dřevník dodáváme jako stavebnici nebo si můžete přiobjednat montáž a další služby až po kompletní realizaci dřevníku na klíč.

  • Příprava základu pro dřevník - v případě malých nerovností urovnáme a připravíme místo pro dřevník, cenovou kalkulaci přípravy základu vám náš zákaznický servis vypracuje při poptávce
  • Provedení nátěru dřevníku - provedení povrchové úpravy dřevníku několika typy nátěrů a lazur si můžete objednat v záložce příslušenství a služby
  • Provedení montáže dřevníku - montáž provádí náš montážní tým, montáž si můžete objednat v záložce příslušenství a služby
  • Dodání a montáž střešního okapu - dodáme a případně provedeme montáž plastového nebo kovového střešního okapu, při poptávce kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku

Základ pro dřevník:

Dřevník má na vaznicích podlahy dřevěné nožky z tvrdého dřeva. Nejčastěji dřevník stavíme na vydlážděnou nebo jinak zpevněnou plochu, případně na rovný trávník nebo jinou plochu kde se dřevník podkládá betonovými dlaždicemi. V případě nerovného terénu lze dřevník postavit na vybetonované patky nebo zemní vruty které lze u nás také objednat.

Potřebné množství betonových dlaždic a zemních vrutů je uvedeno v záložce technické parametry dřevníku. V případě dotazů k základu pro dřevník kontaktujte náš zákaznický servis.

Možnost realizace dřevníku za sníženou sazbu DPH:

V případě že bude váš dřevník dodán včetně provedení montáže jako příslušenství rodinného nebo bytového domu který splňuje podmínky zákonu o DPH, budeme vám na takovou realizaci účtovat sníženou sazbu DPH. Váš požadavek na dodání dřevníku za sníženou sazbu DPH uvádějte v objednávkovém formuláři do poznámek, po ověření vašeho požadavku vám náš zákaznický servis zašle upravenou cenovou kalkulaci realizace dřevníku za sníženou sazbu DPH.

Dodání dřevníku k vám:

Objednaný dřevník si můžete osobně převzít v naší provozovně v Holýšově v Plzeňském kraji.

Dodání dřevníku je zajištěno po celé ČR, dodání je ZDARMA.

Dodání dřevníku zajišťuje přímo náš montážní tým, dodání si s našim zákaznickým servisem můžete dohodnout v průběhu celého dne i v odpoledních a podvečerních hodinách a také o víkendech a státních svátcích.

Cena za zboží se hradí fakturačně před dodáním nebo v hotovosti nebo na dobírku při dodání a po montáži.

Máte k dřevníku další dotazy?

V případě že k dřevníku máte další dotazy nebo potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevníky Macík, střecha trapéz plast
Záruka: Dřevěná konstrukce 60 měsíců, střešní krytina 24 měsíců
? Množství skladovaného dřeva: cca 8 m3
? Délka dřevníku: 400 cm
? Šířka dřevníku: 120 cm
? Výška sloupků dřevníku: 190/200 cm
? Průřez dřevěných prvků dřevníku: vaznice 50/90 mm, sloupky 100/100 mm, krokve 50/70 mm, prkna podlaha a zadní stěna tl. 20 mm
? Použité řezivo: smrk
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Střešní krytina: trapéz plast, vyberte si barvu
? Betonové dlaždice, zemní vruty: je potřeba 12 ks
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: