Dřevník Mini 60200, bez střešní krytiny

Kód: 605
ZdarmaZdarma
Dřevník Mini 60200, 1
3 550 Kč 2 933,88 Kč bez DPH
Připraveno do výroby, dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
9.3.2020

Nový typ menšího dřevníku moderního vzhledu, dřevník Mini 60200 v provedení bez střešní krytiny. Kvalitně provedený dřevník který vyrábí naše tesařská firma, dřevník si můžete v našem e-shopu objednat jako stavebnici nebo přiobjednat montáž a další služby až po kompletní realizaci dřevníku na klíč.

Dodání dřevníku k vám:

Dodání dřevníku je zajištěno po celé ČR, dodání je ZDARMA!

Montáž a další služby:

Provedení montáže a další služby si můžete přiobjednat v souvisejících produktech nebo kontaktujte náš zákaznický servis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevník Mini 60200 bez střešní krytiny

Nový typ menšího dřevníku moderního vzhledu, dřevník Mini 60200 v provedení bez střešní krytiny. Dřevník který je vhodný v případě že potřebujete skladovat jen menší množství palivového dřeva.

V případě že u dřevníku potřebujete opačný sklon střechy stačí prkna zadní stěny namontovat na opačnou stranu dřevníku.

V naší nabídce si dřevník Mini 60200 můžete vybrat v provedení bez střešní krytiny nebo s několika typy střešních krytin v případě poptávky jiného typu střešní krytiny než najdete v naší nabídce kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje cenovou nabídku na dodání dřevníku s požadovanou střešní krytinou.

Stavebnice nebo kompletní realizace:

V základní dodávce dřevník dodáváme jako stavebnici nebo si můžete přiobjednat montáž a další služby až po kompletní realizaci dřevníku na klíč.

Příprava základu pro dřevník - v případě malých nerovností urovnáme a připravíme místo pro dřevník, cenovou kalkulaci přípravy základu vám náš zákaznický servis vypracuje při poptávce

Provedení nátěru dřevníku - provedení povrchové úpravy dřevníku několika typy nátěrů a lazur si můžete objednat v záložce příslušenství a služby

Provedení montáže dřevníku - montáž provádí náš montážní tým, montáž si můžete objednat v záložce příslušenství a služby

Dodání a montáž střešních krytin - na dřevník vám dodáme a namontujeme různé typy střešních krytin, při poptávce kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku

Dodání a montáž střešního okapu - dodáme a případně provedeme montáž plastového nebo kovového střešního okapu, při poptávce kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku

Základ pro dřevník:

Dřevník má na vaznicích podlahy dřevěné nožky z tvrdého dřeva. Nejčastěji dřevník stavíme na vydlážděnou nebo jinak zpevněnou plochu, případně na rovný trávník nebo jinou plochu kde se dřevník podkládá betonovými dlaždicemi. V případě nerovného terénu lze dřevník postavit na vybetonované patky nebo zemní vruty které lze u nás také objednat.

Potřebné množství betonových dlaždic a zemních vrutů je uvedeno v záložce technické parametry dřevníku. V případě dotazů k základu pro dřevník kontaktujte náš zákaznický servis.

Možnost realizace dřevníku za sníženou sazbu DPH:

V případě že bude váš dřevník dodán včetně provedení montáže jako příslušenství rodinného nebo bytového domu který splňuje podmínky zákonu o DPH, budeme vám na takovou realizaci účtovat sníženou sazbu DPH. Váš požadavek na dodání dřevníku za sníženou sazbu DPH uvádějte v objednávkovém formuláři do poznámek, po ověření vašeho požadavku vám náš zákaznický servis zašle upravenou cenovou kalkulaci realizace dřevníku za sníženou sazbu DPH.

Dodání dřevníku k vám:

Objednaný dřevník si můžete osobně převzít v naší provozovně v Holýšově v Plzeňském kraji.

Dodání dřevníku je zajištěno po celé ČR, dodání je ZDARMA.

Dodání dřevníku zajišťuje přímo náš montážní tým, dodání si s našim zákaznickým servisem můžete dohodnout v průběhu celého dne i v odpoledních a podvečerních hodinách a také o víkendech a státních svátcích.

Cena za zboží se hradí fakturačně před dodáním nebo v hotovosti při dodání a po montáži.

Máte k dřevníku další dotazy?

V případě že k dřevníku máte další dotazy nebo potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevníky Mini bez střešní krytiny
Záruka: 60 měsíců
? Množství skladovaného dřeva: cca 1,7 m3
? Délka dřevníku: 200 cm
? Šířka dřevníku: 60 cm
? Výška sloupků dřevníku: 180/185 cm
? Průřez dřevěných prvků dřevníku: sloupky 50/50 mm, prkna podlaha, boční stěny, zadní stěna tl. 20 mm, krokve 30/70 mm, vaznice 50/70 mm
? Použité řezivo : smrk
? Povrchová úprava : bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Střešní krytina: varianta bez střešní krytiny
? Betonové dlaždice, zemní vruty: jsou potřeba 4 ks
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: