Garážové stání Karl 11,7 m2

Kód: 815
+ Dárek k objednávce Speciální dopravné
Značka: Palmako
32 891 Kč 27 182,64 Kč bez DPH
skladem u výrobce, dodání na dotaz

Potřebujete menší, solidní garážové stání pro vaše auto? V naší nabídce garážových stání si také můžete vybrat solidní garážové stání s plochou sřechou Karl 11,7 m2 které je vyrobeno z kvalitního severského smrku. Garážové stání vám dodáme jako stavebnici nebo provedeme kompletní realizaci na klíč.

Doprava garážového stání k vám:

Osobní odběr vám zajistíme přímo ze skladu dodavatele v Kutné Hoře, doprava garážového stání je zajištěna po celé ČR, u dopravy platí speciální dopravné, dopravu si přiobjednáte v záložce Související produkty.

Dárek k vaší objednávce:

K objednávce garážového stání u nás navíc získáte jako dárek - Dřevěný truhlík Vendy 72 s mřížkou, dárek se vám přidá v nákupním koši našeho e-shopu při vyplňování vaší objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garážové stání Karl 11,7 m2

Potřebujete pěkné garážové stání pro vaše auto? V naší nabídce si můžete vybrat garážové stání  s plochou střechou Karl 11,7 m2 které z kvalitního severského smrku vyrábí renomovaná estonská firma Palmako. Garážové stání si u nás můžete objednat jako stavebnici nebo si přiobjednat montáž a další služby až po kompletní realizaci garážového stání na klíč.

Obsah dodání garážového stání Karl:

  • Dodání kompletní stavebnice garážového stání obsahuje: Kompletní dřevěnou konstrukci garážového stání, součástí je palubkový záklop střešní plochy a také veškerý spojovací materiál a montážní návod, součástí není střešní krytina kterou si můžete přiobjednat

Objednat si u nás také můžete služby naší tesařské firmy při realizaci garážového stání a další příslušenství:

  • Přípravu základu pro garážové stání - připravíme místo pro vaše garážové stání, cenovou kalkulaci přípravy základu vám vypracujeme při poptávce
  • Provedení povrchové úpravy garážového stání - provedeme povrchovou úpravu garážového stání, vybrat si můžete z naší nabídky lazur a nátěrů případně vámi požadovaným nátěrem, cenovou kalkulaci provedení povrchové úpravy vám vypracujeme při poptávce
  • Provedení montáže garážového stání - montáž garážového stání provádí náš zkušený tesařský montážní tým, provedení montáže si můžete přiobjednat v záložce Související produkty
  • Dodání a montáž střešního šindele - na garážové stání vám také můžeme dodat střešní šindel a přiobjednat je možno také provedení montáže střešního šindele, střešní šindel a montáž si můžete přiobjednat v záložce Související produkty, v případě poptávky jiné střešní krytiny kontaktujte náš zákaznický servis
  • Dodání a montáž klempířských prvků střechy - okapy, svody, střešní lemování - vám dodáme a případně provedeme montáž, při poptávce kontaktujte náš zákaznický servis

Potřebujete poradit s realizací vašeho garážového stání?

Naše tesařská firma má s realizací zahradních staveb více jak 20 let zkušeností, v případě že potřebujete poradit s výběrem garážového stání nebo s jeho realizací kontaktujte náš zákaznický servis.

Možnost realizace garážového stání za sníženou sazbu DPH:

V případě že bude vaše garážové stání dodáno včetně montáže a realizováno jako příslušenství rodinného nebo bytového domu dle příslušného zákona o DPH bude vám na takovou realizaci účtována snížená sazba DPH. Váš požadavek na realizaci garážového stání za sníženou sazbu DPH uvádějte v objednávkovém formuláři do poznámek, po ověření vašeho požadavku vám zašleme upravenou cenovou kalkulaci realizace garážového stání za sníženou sazbu DPH.

Osobní odběr nebo dodání garážového stání k vám, platební podmínky:

Osobní odběr vám zajistíme přímo ze skladu dodavatele v Kutné Hoře, v případě osobního odběru vám není účtováno speciální dopravné, osobní odběr je možný i v Sobotu.

Dodání garážového stání je zajištěno po celé ČR, u dopravy platí Speciální dopravné, doprava se přiobjednává v Souvisejících produktech. Dopravu zajišťuje smluvní dopravce, při vykládání domku u vás je potřebná vaše pomoc s vykládkou, řidič dopravní firmy jezdí sám.

Cenu garážového stání můžete hradit v hotovosti při osobním odběru, na dobírku při dodání k vám nebo fakturačně před dodáním garážového stání.

Máte ke garážovému stání další dotazy?

V případě že máte ke garážovému stání další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s objednáním garážového stání kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Garážová stání Palmako
Záruka: 60 měsíců
? Rozměr garážového stání: 360 x 512 cm
? Výška : průjezdná 215 cm
? Použité řezivo: Severský Smrk
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
? Průřez sloupků garážového stání: 120/120 mm
? Průřez vaznic garážového stání: 60/160 mm
? Průřez krokví garážového stání: 45/120 mm
? Průřez pásků : 90/90 mm
? Střešní záklop: palubky tl. 19 mm
? Celková plocha střechy: 18 m2
? Sklon střechy: 1,1 stupně
? Střešní krytina: není součástí, lze přiobjednat
? Rozměr balení garážového stání: 600 x 120 x 30 cm
? Váha balení garážového stání: 650 kg
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: