OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Máte

Tesařství, specialista na zahradní stavby a dřevo v zahradě

Vítáme vás na nových internetových stránkách naší rodinné tesařské firmy Tesařství Rudolf Ceplecha která sídlí v Holýšově v Plzeňském kraji. Naše tesařská firma se ve své činnosti zaměřuje zejména na výrobu a realizace zahradních staveb a také na výrobu dalších výrobků ze dřeva pro dům a zahradu.

V naší nabídce najdete jak vlastní výrobky naší tesařské firmy tak i zahradní stavby a další výrobky od dalších renomovaných dodavatelů a výrobců. U celé naší nabídky zajišťujeme nejen dodání ale také další služby od provedení montáže až po kompletní realizaci na klíč.

Na našem webu se můžete podívat na kompletní přehled nabídky naší tesařské firmy, na fotogalerie našich výrobků a realizací a na množstní dalších informací které najdete v jednotlivých záložkách v horním menu.

Máte k naší nabídce další dotazy?

V případě že máte k naší nabídce další dotazy nebo potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Vybíráme a doporučujeme z naší nabídky

V této nabídce pro vás vybíráme a doporučujeme vybrané výrobky z naší nabídky, kompletní nabídku našich výrobků najdete v našem internetovém obchodě www.tescep.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.