Nářaďový domek H3 plus, 240 x 212 cm, stěna tl.19 mm

Kód: 1112
Akce Speciální dopravné
Značka: Herold
27 435 Kč –38 %
Nářaďový domek H3 plus, 1
27 435 Kč –38 % 16 900 Kč 13 966,94 Kč bez DPH
Ve výrobě, dodání na dotaz

Oblíbený typ zahradního domku H3 plus který můžete využít jak k uskladnění zahradního náčiní nebo dalších věcí na zahradě tak i jako menší zahradní domek k příjemnému pobytu na zahradě. Výrobcem domku H3 plus je česká firma Herold. Nářaďový domek si v našem e-shopu můžete objednat jako stavebnici nebo si přiobjednat provedení montáže a další služby až po kompletní realizaci domku na klíč.

Výrobek se speciální dopravou

Osobní odběr nářaďového domku vám zajistíme přímo ze skladu výrobce v Kutné Hoře, v případě osobního odběru vám není účtováno speciální dopravné.

Dodání nářaďového domku je zajištěno po celé ČR, platí speciální dopravné ve výši 1.500,- Kč, dopravu si přiobjednáte v souvisejících produktech.

V případě dotazů ke speciálnímu dopravnému kontaktujte náš zákaznický servis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nářaďový domek H3 plus, 240 x 212 cm, stěna tl. 19 mm

Jeden z oblíbených nářaďových domků H3 plus který můžete využít jak k uskladnění zahradního nářaďí a dalších věcí na vaší zahradě tak i jako menší zahradní domek k příjemnému pobytu na zahradě.Výrobcem nářaďového domku H3 plus je česká firma Herold.

Vyberte si dodání nářaďového domku:

Nářaďový domek H3 plus vám dodáme jako stavebnici nebo si můžete přiobjednat provedení montáže a další služby až po kompletní realizaci nářaďového domku na klíč.

Obsah dodání stavebnice nářaďového domku:

Základní dodávka stavebnice nářaďového domku obsahuje veškeré dřevěné díly domku, veškerý spojovací materiál, střešní lepenku a montážní návod, součástí dodávky nářaďového domku není dřevěná podlaha kterou lze přiobjednat.

Přiobjednat si také můžete další příslušenství a služby:

  • Přípravu základu pro nářaďový domek - připravíme základ pro váš nářaďový domek, možnost realizace domku na zemní vruty, cenovou kalkulaci přípravy základu pro nářaďový domek vám vypracujeme dle místa realizace, při poptávce kontaktujte náš zákaznický servis.
  • Provedení povrchové úpravy nářaďového domku - provedeme povrchovou úpravu nářaďového domku, vybrat si můžete z naší nabídky lazur a nátěrů, cenovou kalkulaci provedení povrchové úpravy vám vypracujeme při poptávce
  • Dodání a případně montáž dřevěné podlahy - přiobjednat si také můžete dřevěnou podlahu nářaďového domku a případně také montáž podlahy, k přiobjednání v souvisejících produktech
  • Provedení montáže nářaďového domku - náš zkušený tesařský montážní tým vám provede montáž nářaďového domku, montáž si můžete přiobjednat v souvisejících produktech
  • Dodání a montáž střešního šindele - chcete na nářaďový domek lepší střešní krytinu? Dodáme vám a případně provedeme montáž střešního šindele, při poptávce dodání a montáže střešního šindele kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku
  • Dodání a montáž klempířských prvků střechy - střešní okapy, svody, střešní lemování zajistíme dodání a montáž, v případě poptávky kontaktujte náš zákaznický servis pro vypracování cenové nabídky

U kompletních realizací vám zajistíme kompletní servis:

S realizací zahradních staveb má naše tesařská firma již více jak 20 let zkušeností, rádi vám poradíme s realizací vašeho nového nářaďového domku, pomůžeme vám jak s výběrem vhodného domku tak i s jeho případnou realizací, vypracujeme vám také kompletní cenovou nabídku na realizaci domku v požadovaném rozsahu provedení, veškeré montážní práce provádí náš zkušený tesařský tým. V případě poptávky našich služeb kontaktujte náš zákaznický servis.

Možnost realizace nářaďového domku za sníženou sazbu DPH:

V případě že bude váš nářaďový domek realizován včetně provedení montáže jako příslušenství rodinného domku nebo bytového domu který splňuje podmínky zákona o DPH budeme vám na takou realizaci účtovat sníženou sazbu DPH. Váš požadavek na realizaci zahradní stavby za sníženou sazbu DPH uvádějte v objednávkovém formuláři do poznámek. Po ověření vašeho požadavku na realizaci zahradní stavby za sníženou sazbu DPH vám zašleme upravenou cenovou nabídku realizace zahradní stavby za sníženou sazbu DPH.

Osobní odběr domku nebo dodání domku k vám:

Osobní odběr stavebnice nářaďového domku vám zajistíme přímo ze skladu výrobce v Kutné Hoře, v případě osobního odběru vám není účtováno speciální dopravné.

Doprava nářaďového domku je zajištěna po celé ČR, u dopravy platí speciální dopravné, doprava nářaďového domku se přiobjednává v souvisejících produktech,

Cenu za objednaný nářaďový domek můžete uhradit v hotovosti při osobním převzetí ve skladu výrobce nebo předem převodem - zašleme vám fakturu, při dodání domku k vám můžete uhradit cenu vaší objednávky v hotovosti na dobírku nebo převodem - před dodáním domku vám zašleme fakturu, po její úhradě vám objednaný domek dodáme.

Máte k nářaďovému domku další dotazy?

V případě že máte k nářaďovému domku další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s objednávkou domku kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné nářaďové domky Herold
Záruka: 2 roky
? Tloušťka stěny domku: 19 mm
? Vnější rozměr nářaďového domku: 240 x 212 cm
? Vnitřní rozměr nářaďového domku: 232 x 204 cm
? Výška stěny nářaďového domku: 200 cm
? Výška hřebene střechy: 245 cm
? Rozměr dveří : 190 x 80 cm
? Rozměr okna: 40 x 60 cm
? Dřevěná podlaha: není součástí, lze přiobjednat
? Použité řezivo: smrk
? Střešní záklop: palubky tl. 19 mm
? Celková plocha střechy: 9 m2
? Střešní krytina: černá lepenka
? Rozměr balení domku: 300 x 120 x 50 cm
? Váha balení domku: 430 kg
? Potřebujete další technické parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: