02.07.2021 22:08
Aktuální informace k provozu našeho e-shopu v průběhu obou prázdninových měsíců. Provoz našeho e-shopu je bez omezení po celé prázdniny, k dispozici je vám každý den včetně víkendů náš zákaznický servis a také výroba v naší tesařské firmě která vyrábí výrobky z nabídky našeho e-shopu jede stále naplno. Máte dotazy k naší nabídce? V případě že máte dotazy k nabídce našeho e-shopu kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: obchod@e-pergoly.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.  
Provoz našeho e-shopu o prázdninách 2021
17.03.2021 20:19
Již více jak 10 let se v naší tesařské firmě zabýváme výrobou dřevěných zahradních dřevníků na skladování palivového dřeva. Celou naší nabídku dřevníků jsme postupně rozšířili na několik typových řad dřevníků od menších a levnějších dřevníků až po velké a masivní dřevníky. Realizace dřevníku Béďa 135400, střecha trapéz plech Dřevník jako stavebnice nebo kompletní realizace: Všechny naše zahradní dřevníky si v našem e-shopu můžete objednat jako stavebnici, jednotlivé díly dřevníků dodáváme již částečně předmontované, konečná montáž na místě realizace je již celkem jednoduchá vystačíte si jen ze základním nářaďím a s akušroubovákem. U jednotlivých typů dřevníků si v souvisejících produktech také můžete přiobjednat provedení montáže kterou vám provede náš zkušený tesařský montážní tým. Z výroby dřevníku Macík 120400 Vyberte si provedení dřevníku bez střešní krytiny nebo s několika typy střešních krytin: Dřevníky si v našem e-shopu můžete objednat v provedení bez střešní krytiny a s několika typy střešních krytin. Případně vám také můžeme vypracovat nabídku na provedení dřevníku s požadovaným typem střešní krytiny. Dodání a realizaci dřevníků zajišťujeme po celé ČR: Dodání a realizaci našich zahradních dřevníků zajišťujeme po celé ČR, u dopravy v Plzeňském kraji platí zvýhodnéná cena dodání ve výši 300,- Kč, při dodání do dalších regionů ČR je cena dodání 1.000,- Kč. Dodání dřevníků k vám zajišťuje přímo náš montážní tým který vám v případě objednání montáže dřevníku při dodání montáž ihned provede. Nabídka dřevníků v našem e-shopu: Celou nabídku dřevníků najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Zahradní dřevníky Další ukázky z naší nabídky dřevěných zahradních dřevníků: Na náš blog postupně připravujeme další ukázky z naší výroby a realizací zahradních dřevníků. Máte k naší nabídce dřevníků další dotazy? V případě že máte k naší nabídce zahradních dřevníků další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Dřevníky, elegantní řešení na skladování palivového dřeva
08.02.2021 18:37
Aktuálně již i přes mrazivé počasí posledních dnů v naší tesařské firmě vyrábíme první letošní dřevníky, prvním vyrobeným a již dodaným dřevníkem byl dřevník Alfa 60200 se střešní krytinou trapéz plast, ve výrobě je také několik nových dřevníků řady Béďa. Na následujícím obrázku se můžete podívat na obrázek z konečné montáže dřevníku v naší firmě, na obrázku chybí zadní prkenná stěna která se montuje až při konečné montáži u zákazníků. Dřevníky jako stavebnice nebo kompletní realizace Celou nabídku našich zahradních dřevníků dodáváme jako stavebnice nebo si můžete přiobjednat provedení montáže a další příslušenství a služby až po kompletní realizaci dřevníků na klíč. Dodání dřevníků je zajištěno po celé ČR, u dodání platí ceník dodání zahradních staveb, u dodání v Plzeňském kraji platí zvýhodněná cena dodání. Nabídka zahradních dřevníků v našem e-shopu: Nabídku dřevníků najdete v našem e-shopu www.e-pergoly.cz na následujícím odkazu - Dřevníky na dřevo. Máte k našim zahradním dřevníkům další dotazy? V případě že máte k našim zahradním dřevníkům další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Vyrábíme první letošní dřevníky
22.01.2021 19:50
Poslední lednový týden ještě platí na vaše objednávky výrazně zvýhodněné akční ceny u velké části našich dřevěných truhlíků a květináčů. Od 1 Února 2021 již bude u celé naší nabídky dřevěných truhlíků a u objednávek platit nový ceník této nabídky pro rok 2021, tyto ceny jsou u výrobků již uvedené u výrobků přeškrtnuté. Aktuálně se dodací lhůta pohybuje v rozmezí 1 - 2 týdnů, domluvit si lze i pozdější dodání dřevěného truhlíku nebo květináče v Únoru nebo v Březnu, kdy při objednání do konce Ledna také bude platit akční cena. Máte k naší akční nabídce další dotazy? V případě že máte k naší akční nabídce dřevěných truhlíků a květináčů další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Akční ceny dřevěných truhlíků a květináčů
11.01.2021 07:34
I přes mrazivé lednové počasí posledních dnů přidáváme do nabídky našeho e-shopu další nové typy a velikosti dřevěných truhlíků a květináčů. Rozšířená nabídka dřevěných truhlíků Máňa: Jednou z novinek v naší nabídce je provedení levnějších dřevěných truhlíků Máňa v šířce 30 cm, v tomto provedení najdete jak základní provedení dřevěných truhlíků Máňa tak i provedení Máňa XL. První truhlíky této řady jsou již v nabídce e-shopu, postupně ještě přidáme truhlíky v dalších velikostech. Nabídku dřevěných truhlíků Máňa najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky Máňa Další typy dřevěných truhlíků s mřížkou: Postupně také do nabídky přidáváme další nové typy a velikosti dřevěných truhlíků s mřížkou, celou nabídku v našem e-shopu najdete na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky s mřížkou V našem e-shopu nově také výhodné množstevní slevy: Jednou z novinek v našem e-shopu jsou také množstevní slevy které získáte již při nákupu 4 ks našich výrobků nebo služeb. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši e-shopu při vyplňování vaší objednávky. Na aktuální nastavení množstevních slev se můžete podívat na následujícím odkazu - Množstevní slevy Až do konce Ledna 2021 platí akční ceny dřevěných truhlíků a květináčů: Až do konce Ledna 2021 také můžete využít výhodné akční ceny u celé naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů, aktuálně již v naší firmě vyrábíme jeden truhlík za druhým, díky této akci získáte dřevěný truhlík za výhodnou cenu a navíc budete již připraveni na Jaro které se již blíží.
Pokračujeme v rozšiřování nabídky dřevěných truhlíků
02.01.2021 06:48
Vítáme vás u prvních lednových novinek roku 2021 z našeho e-shopu e-pergoly.cz, podívejte se tedy co jsme pro vás tento měsíc připravili. Nově v našem e-shopu jen výrobky naší tesařské firmy: Nově najdete v našem e-shopu jen nabídku výrobků které vyrábí přímo naše tesařská firma. Nabídka zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva od dalších výrobců a dodavatelů s kterými naše tesařská firma již dlouhodobě spolupracuje a které jste také mohli najít v naší nabídce byla nově přesunuta do našeho dalšího e-shopu www.pergoland.cz  Akční lednová nabídka dřevěných truhlíků a květináčů: Až do konce ledna 2021 platí výhodné akční ceny u velké části našich dřevěných truhlíků a květináčů. Ušetřit můžete až 20% z běžné ceny, levnější v letošním roce dřevěné truhlíky a květináče již nebudou. Rozšiřujeme nabídku dřevěných truhlíků Máňa: Jednou z posledních novinek v naší nabídce dřevěných truhlíků a květináčů jsou dřevěné truhlíky Máňa které v našem e-shopu najdete na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky Máňa. U dřevěných truhlíků Máňa jsme také rozšířili nabídku o truhlíky s šířkou 30 cm, v nabídce najdete zatím první typy, v průběhu ledna přidáme postupně celou nabídku. Novinkou u dřevěných truhlíků Máňa jsou také výhodné sady dřevěných truhlíků 4 + 1 Zdarma, nabídku sad najdete na tomto odkazu - Sady dřevěných truhlíků. Dřevěné zahradní altány v naší nabídce: Nově jsme po několika letech do nabídky našeho e-shopu zařadili nabídku kvalitně, řemeslně provedených altánů od naší tesařské firmy, nabídka altánů bude postupně ještě rozšiřována, do nabídky máme připravené provedení altánů se zábradlím které bude přidáno v průběhu ledna. Celou nabídku zahradních altánů od naší tesařské firmy najdete na následujícím odkazu - Dřevěné zahradní altány. Další novinky z našeho e-shopu: Další novinky z našeho e-shopu přidáme na náš blog za týden. Máte k naší nabídce další dotazy? V případě že máte k naší nabídce další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.    
První Lednové novinky z našeho e-shopu roku 2021
30.12.2020 05:37
Nově jsme upravili cenu dopravy zahradních staveb a dřevníků, cena dopravy již není zahrnuta v ceně výrobku ale samostatně se vám připočte v nákupním koši e-shopu. Díky této úpravě při osobním odběru výrobků v naší provozovně neplatíte dopravu a tím získáte výhodnější cenu. U dodání našich zahradních staveb a dřevníků v Plzeňském kraji navíc získáte výhodnější cenu dopravy.  K úpravě ceny dopravy došlo pouze u zahradních staveb a dřevníků, výrobky u kterých doprava zahradních staveb a dřevníků platí jsou označeny v naší nabídce šťítkem speciální doprava. V případě akčních nabídek může být u některých zahradních staveb a dřevníků nastavena doprava zdarma, v tom případě je výrobek v nabídce opatřen šťítkem doprava zdarma. Máte k dodání našich výrobků další dotazy? V případě že máte k dodání našich výrobků další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Úprava dopravy zahradních staveb, výhodnější doprava v Plzeňském kraji
16.12.2020 17:33
U větší části naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů jsme spustili novou zimní akční nabídku. V této akční nabíce si můžete objednat některé naše dřevěné truhlíky a květináče za akční cenu se slevou 20%. Akční nabídka platí až do konce Ledna 2021. Máte k naší akční nabídce dřevěných truhlíků další dotazy? V případě že máte k naší akční nabídce dřevěných truhlíků a květináčů další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Nášzákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Zimní akční nabídka dřevěných truhlíků
15.12.2020 18:34
Aktuálně proběhla aktualizace vzhledu e-shopu, nově je náš e-shop již zaměřen výhradně na nabídku zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva pro dům a zahradu které vyrábí přímo naše tesařská firma. Nabídku zahradních staveb od dalších výrobců které má naše tesařská firma také v nabídce a u kterých provádíme montáž již brzy najdete v našem dalším novém e-shopu. Díky novým úpravám v e-shopu postupně proběhnou drobné úpravy, postupně také bude rozšířena nabídka zahradních staveb které vyrábí naše firma. Na tomto blogu postupně najdete všechny novinky: Všechny novinky, úpravy v nabídce, nové služby a další aktuality postupně představíme na tomto blogu našeho e-shopu. Máte k naší nabídce další dotazy? V případě že máte k našemu e-shopu jakékoli dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.  
Připravujeme náš e-shop na rok 2021
22.10.2020 12:48
Vzhledem k aktuální situaci kolem Covid - 19 dle aktuálních nařízení dočasně rušíme osobní odběr výrobků z naší nabídky v naší provozovně.  Provoz e-shopu je stále bez omezení, nadále vyřizujeme všechny vaše objednávky a zajišťujeme bezproblémové dodání k vám. Vaše objednávky nám můžete zadat prostřednictvím e-shopu nebo zasláním e-mailu případně telefonicky. Také náš zákaznický servis je vám k dispozici stejně jako v průběhu celého roku každý den od 7.00 do 22.00 hodin
Provoz našeho e-shopu v následujícím období
Jsme výrobci celé nabídky e-shopu
Jsme výrobci celé nabídky e-shopu
Možnost úpravy provedení výrobků
Možnost úpravy provedení výrobků
Montáž provádí náš montážní tým
Montáž provádí náš montážní tým
S naší nabídkou máme dlouholeté zkušenosti
S naší nabídkou máme dlouholeté zkušenosti
Spinner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.