Pokračujeme v rozšiřování nabídky dřevěných truhlíků
11.01.2021 07:34
Pokračujeme v rozšiřování nabídky dřevěných truhlíků
I přes mrazivé lednové počasí posledních dnů přidáváme do nabídky našeho e-shopu další nové typy a velikosti dřevěných truhlíků a květináčů. Rozšířená nabídka dřevěných truhlíků Máňa: Jednou z novinek v naší nabídce je provedení levnějších dřevěných truhlíků Máňa v šířce 30 cm, v tomto provedení najdete jak základní provedení dřevěných truhlíků Máňa tak i provedení Máňa XL. První truhlíky této řady jsou již v nabídce e-shopu, postupně ještě přidáme truhlíky v dalších velikostech. Nabídku dřevěných truhlíků Máňa najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky Máňa Další typy dřevěných truhlíků s mřížkou: Postupně také do nabídky přidáváme další nové typy a velikosti dřevěných truhlíků s mřížkou, celou nabídku v našem e-shopu najdete na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky s mřížkou V našem e-shopu nově také výhodné množstevní slevy: Jednou z novinek v našem e-shopu jsou také množstevní slevy které získáte již při nákupu 4 ks našich výrobků nebo služeb. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši e-shopu při vyplňování vaší objednávky. Na aktuální nastavení množstevních slev se můžete podívat na následujícím odkazu - Množstevní slevy Až do konce Ledna 2021 platí akční ceny dřevěných truhlíků a květináčů: Až do konce Ledna 2021 také můžete využít výhodné akční ceny u celé naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů, aktuálně již v naší firmě vyrábíme jeden truhlík za druhým, díky této akci získáte dřevěný truhlík za výhodnou cenu a navíc budete již připraveni na Jaro které se již blíží.
Pokračujeme v rozšiřování nabídky dřevěných truhlíků
První Lednové novinky z našeho e-shopu roku 2021
02.01.2021 06:48
První Lednové novinky z našeho e-shopu roku 2021
Vítáme vás u prvních lednových novinek roku 2021 z našeho e-shopu e-pergoly.cz, podívejte se tedy co jsme pro vás tento měsíc připravili. Nově v našem e-shopu jen výrobky naší tesařské firmy: Nově najdete v našem e-shopu jen nabídku výrobků které vyrábí přímo naše tesařská firma. Nabídka zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva od dalších výrobců a dodavatelů s kterými naše tesařská firma již dlouhodobě spolupracuje a které jste také mohli najít v naší nabídce byla nově přesunuta do našeho dalšího e-shopu www.pergoland.cz  Akční lednová nabídka dřevěných truhlíků a květináčů: Až do konce ledna 2021 platí výhodné akční ceny u velké části našich dřevěných truhlíků a květináčů. Ušetřit můžete až 20% z běžné ceny, levnější v letošním roce dřevěné truhlíky a květináče již nebudou. Rozšiřujeme nabídku dřevěných truhlíků Máňa: Jednou z posledních novinek v naší nabídce dřevěných truhlíků a květináčů jsou dřevěné truhlíky Máňa které v našem e-shopu najdete na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky Máňa. U dřevěných truhlíků Máňa jsme také rozšířili nabídku o truhlíky s šířkou 30 cm, v nabídce najdete zatím první typy, v průběhu ledna přidáme postupně celou nabídku. Novinkou u dřevěných truhlíků Máňa jsou také výhodné sady dřevěných truhlíků 4 + 1 Zdarma, nabídku sad najdete na tomto odkazu - Sady dřevěných truhlíků. Dřevěné zahradní altány v naší nabídce: Nově jsme po několika letech do nabídky našeho e-shopu zařadili nabídku kvalitně, řemeslně provedených altánů od naší tesařské firmy, nabídka altánů bude postupně ještě rozšiřována, do nabídky máme připravené provedení altánů se zábradlím které bude přidáno v průběhu ledna. Celou nabídku zahradních altánů od naší tesařské firmy najdete na následujícím odkazu - Dřevěné zahradní altány. Další novinky z našeho e-shopu: Další novinky z našeho e-shopu přidáme na náš blog za týden. Máte k naší nabídce další dotazy? V případě že máte k naší nabídce další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.    
První Lednové novinky z našeho e-shopu roku 2021
Úprava dopravy zahradních staveb, výhodnější doprava v Plzeňském kraji
30.12.2020 05:37
Úprava dopravy zahradních staveb, výhodnější doprava v Plzeňském kraji
Nově jsme upravili cenu dopravy zahradních staveb a dřevníků, cena dopravy již není zahrnuta v ceně výrobku ale samostatně se vám připočte v nákupním koši e-shopu. Díky této úpravě při osobním odběru výrobků v naší provozovně neplatíte dopravu a tím získáte výhodnější cenu. U dodání našich zahradních staveb a dřevníků v Plzeňském kraji navíc získáte výhodnější cenu dopravy.  K úpravě ceny dopravy došlo pouze u zahradních staveb a dřevníků, výrobky u kterých doprava zahradních staveb a dřevníků platí jsou označeny v naší nabídce šťítkem speciální doprava. V případě akčních nabídek může být u některých zahradních staveb a dřevníků nastavena doprava zdarma, v tom případě je výrobek v nabídce opatřen šťítkem doprava zdarma. Máte k dodání našich výrobků další dotazy? V případě že máte k dodání našich výrobků další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Úprava dopravy zahradních staveb, výhodnější doprava v Plzeňském kraji
Zimní akční nabídka dřevěných truhlíků
16.12.2020 17:33
Zimní akční nabídka dřevěných truhlíků
U větší části naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů jsme spustili novou zimní akční nabídku. V této akční nabíce si můžete objednat některé naše dřevěné truhlíky a květináče za akční cenu se slevou 20%. Akční nabídka platí až do konce Ledna 2021. Máte k naší akční nabídce dřevěných truhlíků další dotazy? V případě že máte k naší akční nabídce dřevěných truhlíků a květináčů další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Nášzákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Zimní akční nabídka dřevěných truhlíků
Připravujeme náš e-shop na rok 2021
15.12.2020 18:34
Připravujeme náš e-shop na rok 2021
Aktuálně proběhla aktualizace vzhledu e-shopu, nově je náš e-shop již zaměřen výhradně na nabídku zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva pro dům a zahradu které vyrábí přímo naše tesařská firma. Nabídku zahradních staveb od dalších výrobců které má naše tesařská firma také v nabídce a u kterých provádíme montáž již brzy najdete v našem dalším novém e-shopu. Díky novým úpravám v e-shopu postupně proběhnou drobné úpravy, postupně také bude rozšířena nabídka zahradních staveb které vyrábí naše firma. Na tomto blogu postupně najdete všechny novinky: Všechny novinky, úpravy v nabídce, nové služby a další aktuality postupně představíme na tomto blogu našeho e-shopu. Máte k naší nabídce další dotazy? V případě že máte k našemu e-shopu jakékoli dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.  
Připravujeme náš e-shop na rok 2021
Provoz našeho e-shopu v následujícím období
22.10.2020 12:48
Provoz našeho e-shopu v následujícím období
Vzhledem k aktuální situaci kolem Covid - 19 dle aktuálních nařízení dočasně rušíme osobní odběr výrobků z naší nabídky v naší provozovně.  Provoz e-shopu je stále bez omezení, nadále vyřizujeme všechny vaše objednávky a zajišťujeme bezproblémové dodání k vám. Vaše objednávky nám můžete zadat prostřednictvím e-shopu nebo zasláním e-mailu případně telefonicky. Také náš zákaznický servis je vám k dispozici stejně jako v průběhu celého roku každý den od 7.00 do 22.00 hodin
Provoz našeho e-shopu v následujícím období
Rozšířili jsme nabídku malých truhlíků Máňa
22.10.2020 07:55
Rozšířili jsme nabídku malých truhlíků Máňa
Nově v naší nabídce najdete také malé dřevěné truhlíky Máňa které jsou určeny zejména do exteriéru, na širší parapet okna, na terasu, balkón i na další nejrůznější místa v zahradě. Dřevěné truhlíky Máňa mají tloušťku stěny truhlíku 20 mm, celková výška truhlíků je 19 cm. Dřevěné truhlíky Máňa vyrábíme v několika délkách od 40 cm do 100 cm, také tento typ dřevěného truhlíku vám také vyrobíme v zakázkovém rozměru. Dřevěné truhlíky Máňa si také můžete vybrat ve variantách bez vyložení zahradnickou folií a s vyložením kvalitní černou zahradnickou folií která vám zajistí prodloužrní životnosti dřevěného truhlíku. Celou nabídku dřevěných truhlíků Máňa najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky Máňa, nově si v naší nabídce dřevěné truhlíky Máňa můžete také objednat ve výhodných sadách 4 + 1 Zdarma, u této nabídky také platí zvýhodněné ceny povrchové úpravy. Aktuálně pracujeme také na nabídce dřevěných truhlíků Máňa XL které budou mít stejný vzhled, celková výška truhlíků této řady bude 24 cm, tato nabídka bude přidána v nejbližších dnech. Obrázky truhlíků Máňa z této nabídky: Dřevěný truhlík Máňa 2060 Dřevěný truhlík Máňa 2040 Máte k nabídce dřevěných truhlíků Máňa další dotazy? V úpřípadě že máte k nabídce dřevěných truhlíků Máňa další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Rozšířili jsme nabídku malých truhlíků Máňa
Nové množstevní slevy
13.10.2020 22:32
Nové množstevní slevy
Nově jsme u celé nabídky našeho e-shopu spustili výhodné množstevní slevy, čím více kusů jednotlivých výrobků a služeb u nás nakoupíte tím více ušetříte. Aktuálně jsou množstevní slevy nastaveny takto: Při nákupu 4 ks a více jednotlivých produktů a služeb získáte množstevní slevu ve výši 3% Při nákupu 8 ks a více jednotlivých produktů a služeb získáte množstevní slevu ve výši 5% Uvedené množstevní slevy se vám odečtou v nákupním koši našeho e-shopu při vyplňování vaší objednávky. Máte k množstevním slevám další dotazy? V případě že máte k množstevním slevám další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin. Předchozí článek na blogu
Nové množstevní slevy
Spustili jsme dárky k vaší objednávce
26.09.2020 12:05
Spustili jsme dárky k vaší objednávce
Nově jsme v našem e-shopu spustili akci - Dárek k vaší objednávce, dárek můžete získat od celkové ceny vaší objednávky nad 5.000,- Kč, dárky se vám zobrazí a můžete si je vybrat v nákupním koši e-shopu. Jaká je aktuální nabídka dárků? K objednávce s celkovou hodnotou nad 5.000,- Kč získáte jako dárek - Dřevěný truhlík Áčko 4040 K objednávce s celkovou hodnotou nad 13.000,- Kč získáte jako dárek - Dřevěný truhlík Vendy 40/100 s vyložením folií K objednávce s celkovou hodnotou nad 23.000.- Kč získáte jako dárek - Dřevěný truhlík Vendy 100 s mřížkou Nabídka dárků bude průběžně upravována, jako dárek dodáváme pouze dárky z aktuální nabídky. Máte k nabídce dárků další dotazy? V případě že máte k nabídce dárků další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin. Předchozí článek na blogu Následující článek na blogu
Spustili jsme dárky k vaší objednávce
Dřevěné truhlíky s dopravou Zdarma!
20.09.2020 16:13
Dřevěné truhlíky s dopravou Zdarma!
Spustili jsme novou akční nabídku našeho e-shopu, u dřevěných truhlíků a květináčů platí až do konce Září 2020 Doprava Zdarma!  Navíc u nejprodávanějších typů dřevěných truhlíků platí výhodné akční ceny. Celou nabídku dřevěných truhlíků a květináčů najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky a květináče Máte k naší nové akční nabídce další dotazy? V případě že máte k naší nové akční nabídce další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů od 7.00 do 22.00 hodin. Předchozí článek na blogu Následující článek na blogu
Dřevěné truhlíky s dopravou Zdarma!
Spinner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.