17.03.2021 20:19
Již více jak 10 let se v naší tesařské firmě zabýváme výrobou dřevěných zahradních dřevníků na skladování palivového dřeva. Celou naší nabídku dřevníků jsme postupně rozšířili na několik typových řad dřevníků od menších a levnějších dřevníků až po velké a masivní dřevníky. Realizace dřevníku Béďa 135400, střecha trapéz plech Dřevník jako stavebnice nebo kompletní realizace: Všechny naše zahradní dřevníky si v našem e-shopu můžete objednat jako stavebnici, jednotlivé díly dřevníků dodáváme již částečně předmontované, konečná montáž na místě realizace je již celkem jednoduchá vystačíte si jen ze základním nářaďím a s akušroubovákem. U jednotlivých typů dřevníků si v souvisejících produktech také můžete přiobjednat provedení montáže kterou vám provede náš zkušený tesařský montážní tým. Z výroby dřevníku Macík 120400 Vyberte si provedení dřevníku bez střešní krytiny nebo s několika typy střešních krytin: Dřevníky si v našem e-shopu můžete objednat v provedení bez střešní krytiny a s několika typy střešních krytin. Případně vám také můžeme vypracovat nabídku na provedení dřevníku s požadovaným typem střešní krytiny. Dodání a realizaci dřevníků zajišťujeme po celé ČR: Dodání a realizaci našich zahradních dřevníků zajišťujeme po celé ČR, u dopravy v Plzeňském kraji platí zvýhodnéná cena dodání ve výši 300,- Kč, při dodání do dalších regionů ČR je cena dodání 1.000,- Kč. Dodání dřevníků k vám zajišťuje přímo náš montážní tým který vám v případě objednání montáže dřevníku při dodání montáž ihned provede. Nabídka dřevníků v našem e-shopu: Celou nabídku dřevníků najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Zahradní dřevníky Další ukázky z naší nabídky dřevěných zahradních dřevníků: Na náš blog postupně připravujeme další ukázky z naší výroby a realizací zahradních dřevníků. Máte k naší nabídce dřevníků další dotazy? V případě že máte k naší nabídce zahradních dřevníků další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Dřevníky, elegantní řešení na skladování palivového dřeva
08.02.2021 18:37
Aktuálně již i přes mrazivé počasí posledních dnů v naší tesařské firmě vyrábíme první letošní dřevníky, prvním vyrobeným a již dodaným dřevníkem byl dřevník Alfa 60200 se střešní krytinou trapéz plast, ve výrobě je také několik nových dřevníků řady Béďa. Na následujícím obrázku se můžete podívat na obrázek z konečné montáže dřevníku v naší firmě, na obrázku chybí zadní prkenná stěna která se montuje až při konečné montáži u zákazníků. Dřevníky jako stavebnice nebo kompletní realizace Celou nabídku našich zahradních dřevníků dodáváme jako stavebnice nebo si můžete přiobjednat provedení montáže a další příslušenství a služby až po kompletní realizaci dřevníků na klíč. Dodání dřevníků je zajištěno po celé ČR, u dodání platí ceník dodání zahradních staveb, u dodání v Plzeňském kraji platí zvýhodněná cena dodání. Nabídka zahradních dřevníků v našem e-shopu: Nabídku dřevníků najdete v našem e-shopu www.e-pergoly.cz na následujícím odkazu - Dřevníky na dřevo. Máte k našim zahradním dřevníkům další dotazy? V případě že máte k našim zahradním dřevníkům další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Vyrábíme první letošní dřevníky
22.01.2021 19:50
Poslední lednový týden ještě platí na vaše objednávky výrazně zvýhodněné akční ceny u velké části našich dřevěných truhlíků a květináčů. Od 1 Února 2021 již bude u celé naší nabídky dřevěných truhlíků a u objednávek platit nový ceník této nabídky pro rok 2021, tyto ceny jsou u výrobků již uvedené u výrobků přeškrtnuté. Aktuálně se dodací lhůta pohybuje v rozmezí 1 - 2 týdnů, domluvit si lze i pozdější dodání dřevěného truhlíku nebo květináče v Únoru nebo v Březnu, kdy při objednání do konce Ledna také bude platit akční cena. Máte k naší akční nabídce další dotazy? V případě že máte k naší akční nabídce dřevěných truhlíků a květináčů další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Akční ceny dřevěných truhlíků a květináčů
11.01.2021 07:34
I přes mrazivé lednové počasí posledních dnů přidáváme do nabídky našeho e-shopu další nové typy a velikosti dřevěných truhlíků a květináčů. Rozšířená nabídka dřevěných truhlíků Máňa: Jednou z novinek v naší nabídce je provedení levnějších dřevěných truhlíků Máňa v šířce 30 cm, v tomto provedení najdete jak základní provedení dřevěných truhlíků Máňa tak i provedení Máňa XL. První truhlíky této řady jsou již v nabídce e-shopu, postupně ještě přidáme truhlíky v dalších velikostech. Nabídku dřevěných truhlíků Máňa najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky Máňa Další typy dřevěných truhlíků s mřížkou: Postupně také do nabídky přidáváme další nové typy a velikosti dřevěných truhlíků s mřížkou, celou nabídku v našem e-shopu najdete na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky s mřížkou V našem e-shopu nově také výhodné množstevní slevy: Jednou z novinek v našem e-shopu jsou také množstevní slevy které získáte již při nákupu 4 ks našich výrobků nebo služeb. Množstevní sleva se vám odečte v nákupním koši e-shopu při vyplňování vaší objednávky. Na aktuální nastavení množstevních slev se můžete podívat na následujícím odkazu - Množstevní slevy Až do konce Ledna 2021 platí akční ceny dřevěných truhlíků a květináčů: Až do konce Ledna 2021 také můžete využít výhodné akční ceny u celé naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů, aktuálně již v naší firmě vyrábíme jeden truhlík za druhým, díky této akci získáte dřevěný truhlík za výhodnou cenu a navíc budete již připraveni na Jaro které se již blíží.
Pokračujeme v rozšiřování nabídky dřevěných truhlíků
02.01.2021 06:48
Vítáme vás u prvních lednových novinek roku 2021 z našeho e-shopu e-pergoly.cz, podívejte se tedy co jsme pro vás tento měsíc připravili. Nově v našem e-shopu jen výrobky naší tesařské firmy: Nově najdete v našem e-shopu jen nabídku výrobků které vyrábí přímo naše tesařská firma. Nabídka zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva od dalších výrobců a dodavatelů s kterými naše tesařská firma již dlouhodobě spolupracuje a které jste také mohli najít v naší nabídce byla nově přesunuta do našeho dalšího e-shopu www.pergoland.cz  Akční lednová nabídka dřevěných truhlíků a květináčů: Až do konce ledna 2021 platí výhodné akční ceny u velké části našich dřevěných truhlíků a květináčů. Ušetřit můžete až 20% z běžné ceny, levnější v letošním roce dřevěné truhlíky a květináče již nebudou. Rozšiřujeme nabídku dřevěných truhlíků Máňa: Jednou z posledních novinek v naší nabídce dřevěných truhlíků a květináčů jsou dřevěné truhlíky Máňa které v našem e-shopu najdete na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky Máňa. U dřevěných truhlíků Máňa jsme také rozšířili nabídku o truhlíky s šířkou 30 cm, v nabídce najdete zatím první typy, v průběhu ledna přidáme postupně celou nabídku. Novinkou u dřevěných truhlíků Máňa jsou také výhodné sady dřevěných truhlíků 4 + 1 Zdarma, nabídku sad najdete na tomto odkazu - Sady dřevěných truhlíků. Dřevěné zahradní altány v naší nabídce: Nově jsme po několika letech do nabídky našeho e-shopu zařadili nabídku kvalitně, řemeslně provedených altánů od naší tesařské firmy, nabídka altánů bude postupně ještě rozšiřována, do nabídky máme připravené provedení altánů se zábradlím které bude přidáno v průběhu ledna. Celou nabídku zahradních altánů od naší tesařské firmy najdete na následujícím odkazu - Dřevěné zahradní altány. Další novinky z našeho e-shopu: Další novinky z našeho e-shopu přidáme na náš blog za týden. Máte k naší nabídce další dotazy? V případě že máte k naší nabídce další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.    
První Lednové novinky z našeho e-shopu roku 2021
30.12.2020 05:37
Nově jsme upravili cenu dopravy zahradních staveb a dřevníků, cena dopravy již není zahrnuta v ceně výrobku ale samostatně se vám připočte v nákupním koši e-shopu. Díky této úpravě při osobním odběru výrobků v naší provozovně neplatíte dopravu a tím získáte výhodnější cenu. U dodání našich zahradních staveb a dřevníků v Plzeňském kraji navíc získáte výhodnější cenu dopravy.  K úpravě ceny dopravy došlo pouze u zahradních staveb a dřevníků, výrobky u kterých doprava zahradních staveb a dřevníků platí jsou označeny v naší nabídce šťítkem speciální doprava. V případě akčních nabídek může být u některých zahradních staveb a dřevníků nastavena doprava zdarma, v tom případě je výrobek v nabídce opatřen šťítkem doprava zdarma. Máte k dodání našich výrobků další dotazy? V případě že máte k dodání našich výrobků další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Úprava dopravy zahradních staveb, výhodnější doprava v Plzeňském kraji
16.12.2020 17:33
U větší části naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů jsme spustili novou zimní akční nabídku. V této akční nabíce si můžete objednat některé naše dřevěné truhlíky a květináče za akční cenu se slevou 20%. Akční nabídka platí až do konce Ledna 2021. Máte k naší akční nabídce dřevěných truhlíků další dotazy? V případě že máte k naší akční nabídce dřevěných truhlíků a květináčů další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Nášzákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Zimní akční nabídka dřevěných truhlíků
15.12.2020 18:34
Aktuálně proběhla aktualizace vzhledu e-shopu, nově je náš e-shop již zaměřen výhradně na nabídku zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva pro dům a zahradu které vyrábí přímo naše tesařská firma. Nabídku zahradních staveb od dalších výrobců které má naše tesařská firma také v nabídce a u kterých provádíme montáž již brzy najdete v našem dalším novém e-shopu. Díky novým úpravám v e-shopu postupně proběhnou drobné úpravy, postupně také bude rozšířena nabídka zahradních staveb které vyrábí naše firma. Na tomto blogu postupně najdete všechny novinky: Všechny novinky, úpravy v nabídce, nové služby a další aktuality postupně představíme na tomto blogu našeho e-shopu. Máte k naší nabídce další dotazy? V případě že máte k našemu e-shopu jakékoli dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.  
Připravujeme náš e-shop na rok 2021
22.10.2020 12:48
Vzhledem k aktuální situaci kolem Covid - 19 dle aktuálních nařízení dočasně rušíme osobní odběr výrobků z naší nabídky v naší provozovně.  Provoz e-shopu je stále bez omezení, nadále vyřizujeme všechny vaše objednávky a zajišťujeme bezproblémové dodání k vám. Vaše objednávky nám můžete zadat prostřednictvím e-shopu nebo zasláním e-mailu případně telefonicky. Také náš zákaznický servis je vám k dispozici stejně jako v průběhu celého roku každý den od 7.00 do 22.00 hodin
Provoz našeho e-shopu v následujícím období
22.10.2020 07:55
Nově v naší nabídce najdete také malé dřevěné truhlíky Máňa které jsou určeny zejména do exteriéru, na širší parapet okna, na terasu, balkón i na další nejrůznější místa v zahradě. Dřevěné truhlíky Máňa mají tloušťku stěny truhlíku 20 mm, celková výška truhlíků je 19 cm. Dřevěné truhlíky Máňa vyrábíme v několika délkách od 40 cm do 100 cm, také tento typ dřevěného truhlíku vám také vyrobíme v zakázkovém rozměru. Dřevěné truhlíky Máňa si také můžete vybrat ve variantách bez vyložení zahradnickou folií a s vyložením kvalitní černou zahradnickou folií která vám zajistí prodloužrní životnosti dřevěného truhlíku. Celou nabídku dřevěných truhlíků Máňa najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Dřevěné truhlíky Máňa, nově si v naší nabídce dřevěné truhlíky Máňa můžete také objednat ve výhodných sadách 4 + 1 Zdarma, u této nabídky také platí zvýhodněné ceny povrchové úpravy. Aktuálně pracujeme také na nabídce dřevěných truhlíků Máňa XL které budou mít stejný vzhled, celková výška truhlíků této řady bude 24 cm, tato nabídka bude přidána v nejbližších dnech. Obrázky truhlíků Máňa z této nabídky: Dřevěný truhlík Máňa 2060 Dřevěný truhlík Máňa 2040 Máte k nabídce dřevěných truhlíků Máňa další dotazy? V úpřípadě že máte k nabídce dřevěných truhlíků Máňa další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis. Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz  Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.
Rozšířili jsme nabídku malých truhlíků Máňa
Spinner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.