Dodání vašich objednávek

U dodání výrobků z nabídky našeho internetového obchodu e-pergoly.cz si můžete vybrat mezi osobním převzetím v naší provozovně a mezi dodáním po celé ČR. Postupně se můžete podívat na podrobnosti k jednotlivým způsobům dodání a také na ceník dodání.

Osobní odběr v naší provozovně:

V případě osobního odběru neplatíte žádné dopravné, osobní odběr je možný přímo v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji. Osobní odběr je možný po potvrzení dostupnosti objednaných výrobků našim zákaznickým servisem který vás bude kontaktovat. Osobní odběr je možný v průběhu celého dne i o víkendech dle dohody s našim zákaznickým servisem.

Dodání vaší objednávky po celé ČR:

Dodání objednávek je zajištěno po celé ČR, u dodání platí ceník pro dodání zahradních staveb a ceník pro dodání dalších výrobků z naší nabídky.

Ceník dodání zahradních staveb:

Ceník dodání zahradních staveb platí pro všechny zahradní stavby které jsou v kategorii Zahradní stavby a příslušných podkategoriích a také pro kategorii Dřevníky na dřevo a příslušné podkategorie. U dodání zahradních staveb v Plzeňském, Karlovarském, Středočeském kraji platí zvýhodněná cena dodání. Ceny dodání jsou rozděleny dle jednotlivých krajů místa dodání.

Ceny dodání zahradních staveb vychází takto, všechny ceny v ceníku dodání jsou včetně sazby DPH 21%:

Dodání zahradních staveb v Plzeňském, Karlovarském, Středočeském kraji a v Praze - Cena dodání 500,- Kč

Dodání zahradních staveb v Ústeckém, Libereckém, Jihočeském, Královéhradeckém, Pardubickém kraji a v kraji Vysočina - Cena dodání 1.300,- Kč

Dodání zahradních staveb v Jihomoravském, Zlínském a v Olomouckém kraji - Cena dodání 1.800,- Kč

Dodání zahradních staveb v Moravskoslezském kraji - Cena dodání 2.000,- Kč

V případě akčních nabídek může být pro vybrané zahradní stavby doprava zdarma, výrobky jsou v nabídce označeny šťítkem Doprava zdarma.

Dodání zahradních staveb k vám ve většině případů zajišťuje přímo naše firma, v ojedinělých případech smluvní dopravce. V případě dodání zahradní stavby nad 200 km od naší provozovny v Holýšově se může termín dodání prodloužit o 1 - 3 týdny, předpokládaný termín dodání vám sdělí náš zákaznický servis.

Dodání dalších výrobků z naší nabídky:

Tento ceník dodání platí pro všechny další výrobky z kategorií Dřevo v zahradě a Dřevo v domě a pro příslušné podkategorie. Ceny dodání platí pro celou ČR, všechny ceny v ceníku dodání jsou včetně sazby DPH ve výši 21%, ceny dodání vychází takto:

Objednávky s cenou od 0,- Kč do 1.000,- Kč - mají cenu dodání 150,- Kč

Objednávky s cenou od 1.000,- Kč do 1.990,- Kč - mají cenu dodání 250,- Kč

Objednávky s cenou od 1.990,- Kč do 4.000,- Kč - mají cenu dodání 300,- Kč

Objednávky s cenou nad 4.000,- Kč - mají dodání Zdarma!

V případě akčních nabídek může být u vybraných výrobků nastavena doprava zdarma, výrobky jsou v nabídce označeny šťítkem Doprava zdarma.

V případě objednávky výrobků u kterých platí tento ceník dodání a objednání zahradních staveb platí cena dodání zahradní stavby.

Také dodání výrobků pro které platí tento ceník dodání zajišťuje ve většině případů přímo naše firma, pouze v ojedinělých případech smluvní dopravce. Dodání po celé ČR je také zajišťováno v běžné dodací lhůtě.

Platební podmínky:

Cenu za vaší objednávku v našem e-shopu můžete uhradit několika způsoby:

V hotovosti v naší provozovně - zejména při osobním převzetí, cenu za vaší objednávku zaplatíte v hotovosti při převzetí objednaných výrobků v naší provozovně

Bezhotovostně, bankovním převodem - na objednané výrobky vám zašleme fakturu, po její úhradě vám objednané výrobky dodáme

Na dobírku při dodání - cenu za vaší objednávku uhradíte v hotovosti při dodání objednaných výrobků k vám, dobírka je Zdarma

Máte k dodání vaší objednávky z našeho e-shopu další dotazy?

V případě že máte k dodání výrobků z našeho e-shopu další dotazy, nebo v případě že potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz 

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

 

Jsme výrobci celé nabídky e-shopu
Jsme výrobci celé nabídky e-shopu
Možnost úpravy provedení výrobků
Možnost úpravy provedení výrobků
Montáž provádí náš montážní tým
Montáž provádí náš montážní tým
S naší nabídkou máme dlouholeté zkušenosti
S naší nabídkou máme dlouholeté zkušenosti
Spinner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.